Ważne informacje w sprawie Szczęsnego. OFERTA!

2 tygodnie temu Ważne informacje w sprawie Szczęsnego. OFERTA!
fot. FotoPyk

AS Roma zamierza wykupić Wojciecha Szczęsnego.

Reprezentant Polski rozgrywa aktualnie swój drugi sezon we Włoszech i  - tak jak przed rokiem - zbiera dobre notowania wśród ekspertów. Według "La Gazzetta dello Sport", działacze są zachwyceni postawą 26-latka i chcą go zatrzymać na stałe.

"Giallorossi" szykują ofertę w wysokości 16 milionów euro, która ma zostać przedstawiona Arsenalowi jeszcze w styczniu. Kwota ta nie jest przypadkowa - tyle bowiem wynosi klauzula wykupu zawarta w umowie wypożyczenia golkipera.

Pośpiech Romy argumentowany jest tym, że zwlekanie z przeprowadzeniem transferu do zakończenia sezonu mogłoby spowodować zainteresowanie innych klubów. Wówczas istniałoby ryzyko, że Szczęsny wybierze inną - być może korzystniejszą dla siebie opcję.

Włoski dziennik dodaje, że przedstawiciele klubu ze stolicy mają się spotkać w najbliższych dniach z włodarzami Arsenalu, by omówić przyszłość wychowanka warszawskiej Legii. Pada także teza, że Polak czuje się bardzo szczęśliwy w Rzymie.

Warto przypomnieć, że latem do zespołu prowadzonego przez Luciano Spallettiego dołączył Alisson Becker. Reprezentanta Brazylii pierwotnie postrzegano jako "golkipera na lata".

ŹRÓDŁO
La Gazzetta dello Sport
TAGI: Wojciech Szczęsny Polska AS Roma Włochy Arsenal FC Anglia
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2016 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.