Terry wzmocni drużynę Polaka?

rok temu Terry wzmocni drużynę Polaka?
fot. Wikipedia

Według „Sky Sports”, John Terry znalazł się na celowniku Bournemouth.

„Wisienkom” zależy na półrocznym wypożyczeniu doświadczonego defensora i zdaniem angielskich dziennikarzy już kontaktowały się w tej sprawie z włodarzami „The Blues”.


Terry, którego kontrakt z Chelsea wygasa po zakończeniu tego sezonu, zanotował w obecnych rozgrywkach pięć spotkań w Premier League. Przyczyniły się do tego problemy zdrowotne, ale i bez nich 36-latek odgrywa coraz mniej ważną rolę na Stamford Bridge.


Do tej pory spekulowano, że doświadczony defensor - śladem Oscara - może przenieść się do Chin. Zainteresowanie jego osobą ma wykazywać przynajmniej pięć klubów z Państwa Środka, choć angielskie media zasugerowały również, że jest to tylko gra, która ma na celu wywrzeć presję na Chelsea.


Przenosin do Bournemouth wykluczyć nie można. Szkoleniowiec „Wisienek”, Eddie Howe widzi w 36-latku kogoś, kto pomógłby jeszcze bardziej scementować jego drużynę. Przypomnijmy, że również na zasadzie wypożyczenia występuje w niej Jack Wilshere z Arsenalu i zbiera tam dobre recenzje.

Po 20 kolejkach Premier League zespół Artura Boruca zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli. Polak wraz z kolegami zdobyli do tej pory 25 punktów.  ŹRÓDŁO
Sky Sports
TAGI: A.F.C. Bournemouth Artur Boruc John Terry Anglia Chelsea FC
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.046 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.