Agent potwierdza: Wielka oferta Arsenalu za obrońcę odrzucona

rok temu Agent potwierdza: Wielka oferta Arsenalu za obrońcę odrzucona

Jak zdradził agent Kostasa Manolasa, John Evangelopoulos, Roma odrzuciła ofertę Arsenalu za jego podopiecznego.

Obrońca Romy od dawna znajduje się na celowniku większych klubów. Do tej pory łączono go głównie z „Kanonierami”, Chelsea, Manchesterem United, Interem i ostatnio - z Evertonem. Wszystko wskazuje jednak na to, że w najbliższych tygodniach Grek nie opuści Rzymu.

- Nie ma nic, czego nie przekazuję mediom. I tak jest tego zresztą zbyt dużo... Myślę, że latem może się coś wydarzyć, ale w świecie futbolu jak i w całym życiu, ciężko cokolwiek prognozować - przyznał Evangelopoulos.

- Kostas prezentuje się bardzo dobrze. Jest w świetnym wieku i nie brakuje mu doświadczenia. Doskonale wiemy, jakimi atrybutami dysponuje. On ma szansę na grę na najwyższym poziomie i dlatego mogę zdradzić, że nie trafi do Chin. Europejska piłka oferuje mimo wszystko coś więcej niż wielkie pieniądze - stwierdził menedżer.

Gdzie i kiedy może w takim razie przenieść się budzący duże zainteresowanie obrońca?

- Wiara w siebie jest bardzo ważną sprawą i Kostas to ma. Nie mogę jednak powiedzieć, gdzie chciałby zagrać. Trzeba bowiem dokładnie przeanalizować, kto naprawdę jest nim zainteresowany.


- W lecie do klubu wpłynęła oferta Arsenalu w wysokości 40 milionów euro, ale została ona odrzucona - zdradził agent.  ŹRÓDŁO
Sport MS
TAGI: Konstantinos Manolas Grecja Anglia Włochy Arsenal FC AS Roma
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0235 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.