„Nie było żadnej oferty za Cristiano Ronaldo!”

rok temu „Nie było żadnej oferty za Cristiano Ronaldo!”
fot. Wikipedia

Florentino Pérez zaprzeczył informacjom o rekordowej ofercie za Cristiano Ronaldo.

Kilka tygodni temu piłkarskim światem wstrząsnęła informacja o poważnym zainteresowaniu chińskich klubów gwiazdą Realu. Agent piłkarza oświadczył, że ten otrzymał propozycję rocznych zarobków w wysokości 150 milionów euro, a „Królewscy” mieli zarobić na sprzedaży 31-latka aż 300 milionów. Florentino Pérez nie zaprzecza, że zawodnik mógł otrzymać podobną propozycję, lecz zapewnia, iż nikt nie zgłosił się z oficjalną ofertą do samego klubu.

- Real Madryt nie otrzymał żadnej oferty. Możliwe, że coś było na rzeczy, ponieważ w ciągu ostatnich lat wielu ludzi interesowało się Cristiano. Czasem zdarza się, że rozmowy odbywają się w tajemnicy, z dala od klubu. Ale my nie otrzymaliśmy takiej oferty - stwierdził prezydent Realu.

Mimo lukratywnych ofert z Dalekiego Wschodu Cristiano Ronaldo i tak nie planuje opuszczać Madrytu. Napastnik przedłużył kilka miesięcy temu umowę z „Los Blancos” i po odebraniu nagrody FIFA dla najlepszego piłkarza roku zapewnił, że wciąż interesuje go zdobywanie trofeów.ŹRÓDŁO
Onda Cero
TAGI: Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro Florentino Pérez Real Madryt CF Portugalia Chiny Hiszpania
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0057 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.