Mirror: Cele Mourinho na letnie okno. Na bogato!

rok temu Mirror: Cele Mourinho na letnie okno. Na bogato!
fot. Manchester United

„Daily Mirror” ujawniło cele transferowe José Mourinho na letnie okienko transferowe.

Mourinho jest odpowiedzialny za wyniki Manchesteru United od początki tego sezonu. W pierwszych tygodniach i miesiącach był mocno krytykowany za styl gry „Czerwonych Diabłów” i odnoszone przez nie wyniki. Ostatnio jest jednak zdecydowanie lepiej, a United wygrali dziewięć ostatnich meczów we wszystkich rozgrywkach.


„The Special One” zdaje sobie jednak sprawę z tego, że może być jeszcze lepiej i latem chce wzmocnić swoją drużynę.


Zdaniem angielskich dziennikarzy, na szczycie jego listy pozostaje Antoine Griezmann, który od dłuższego czasu jest łączony z przenosinami na Old Trafford. Skusić do przeprowadzki ma go wysokie wynagrodzenie. „Czerwone Diabły” będą chciały zaproponować mu bowiem 220 tysięcy funtów tygodniowo, a więc tyle, ile inkasuje Paul Pogba.


Oprócz niego znajdują się na niej Victor Lindelöf, który miał przenieść się do United już zimą, jego kolega z Benfiki Nélson Semedo oraz Tiémoué Bakayoko z Monaco, którego bardzo chce mieć u siebie również Chelsea.


Jak przyznał niedawno sam Mourinho, w trakcie okienka zimowego United będą zdecydowanie bardziej sprzedawcami niż kupcami. Latem będzie chciał jednak zainwestować trochę pieniędzy w transfery.  ŹRÓDŁO
Daily Mirror
TAGI: Nélson Semedo José Mourinho Anglia Manchester United FC Benfica Lizbona Francja Tiémoué Bakayoko Hiszpania Victor Jörgen Nilsson-Lindelöf Antoine Griezmann
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.016 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.