Kuszenie Daniego Alvesa

rok temu Kuszenie Daniego Alvesa
fot. Wikipedia

Dani Alves jest kuszony trzema ofertami z Chinese Super League, informuje „France Football”.

33-letni prawy obrońca Juventusu w Shanghai SIPG, Hebei China Fortune, Tianjin Quanjian miałby liczyć na zarobki rzędu 10 milionów euro za sezon gry.  Na przeprowadzkę szczególnie naciska rzekomo Andre Villas-Boas, prowadzący SIPG. Przypomnijmy, że do tego klubu niedawno dołączył rodak Alvesa – Oscar z Chelsea.

Trudno na ten moment jednak oczekiwać, że były zawodnik Barcelony, który do Serie A trafił latem na zasadzie wolnego transferu, czy Juventus będą zainteresowani takim ruchem. Umowa Brazylijczyka z mistrzem Włoch obowiązuje do 30 czerwca 2018 roku.

Dodatkowo plotki kłócą się z limitami obcokrajowców i niedawno wprowadzonymi przez chińską federację regulacjami dotyczącymi stabilnego rozwoju.

Trudno uwierzyć zwłaszcza w intensywne zainteresowanie SIPG, gdyż tylko w tym oknie klub z Szanghaju pozyskał Oscara i Odila Ahmedova, a limit wypełniają dobrze znany w Europie Hulk oraz świetny strzelec Elkeson.

Na pewno o kolejnego obcokrajowca powalczy za to Tianjin, któremu ostatnio odmówił Nikola Kalinić. Ten klub z potrzebuje jednak przede wszystkim napastnika.


ŹRÓDŁO
France Football
TAGI: Dani Alves Juventus FC Brazylia Włochy Shanghai SIPG FC Hebei China Fortune FC Tianjin Quanjian FC Chiny
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0049 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.