Mertens: Odrzuciłem gigantyczną ofertę z Chin

rok temu Mertens: Odrzuciłem gigantyczną ofertę z Chin

Dries Mertens wypowiedział się na temat potencjalnych przenosin do Chin i oferty, jaką niedawno odrzucił.

- Czasami można usłyszeć, że zawodnicy decydują się na przeprowadzkę do Chin wyłącznie z powodów życiowych. Ma to stanowić chęć poszukiwania nowych doświadczeń. Nie jest to prawdą. Wszystko napędzają pieniądze - przyznał gwiazdor Napoli, który od dawna łączony jest z transferem do Państwa Środka.

- Chciałbym poznać lepiej kulturę azjatycką. Jest to dość wysoko na mojej liście, ale nie pod względem piłkarskim. Czy jestem ciekaw, jak radzi sobie tam Witsel? Oczywiście. Razem z żoną zebraliśmy trochę informacji, rozważając wszystkie plusy i minusy. Tam jest duży smog, a problemem byłoby dla nas nawet jedzenie - powiedział Belg, zdradzając, że niedawno odrzucił lukratywną ofertę:

- Pieniądze, jakie mi proponowano były ogromne. Rozważałem tę propozycję przez dzień, ale w końcu odmówiłem. Muszę jednak przyznać, że ciężko było podjąć taką decyzję. Te pieniądze zagwarantowałyby bowiem bogactwo zarówno moim dzieciom, jak i wnukom.

Gwiazdor Napoli cały czas nie przedłużył wygasającej 30 czerwca 2018 roku umowy z włoskim klubem. Kilka tygodni temu media z Półwyspu Apenińskiego informowały, że włodarze drużyny z Neapolu zawrą w niej właśnie klauzulę „antychińską”.

Zgodnie z nią, kluby z Państwa Środka musiałyby zapłacić za niego więcej niż drużyny ze Starego Kontynentu.  ŹRÓDŁO
nieuwsblad.de
TAGI: Włochy Chiny Belgia Dries Mertens SSC Napoli
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0167 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.