Allegri: Chcę zostać w Juventusie na kolejne 300 spotkań

rok temu Allegri: Chcę zostać w Juventusie na kolejne 300 spotkań

Massimiliano Allegri po raz kolejny zaprzeczył plotkom dotyczącym jego odejścia z Juventusu.

Włoski szkoleniowiec, którego kontrakt ze „Starą Damą” wygasa 30 czerwca 2018 roku, od dawna łączony jest z opuszczeniem Turynu. W przeróżnych spekulacjach zdecydowanie najczęściej wymieniany jest Arsenal, gdzie 49-latek miałby zastąpić Arsène'a Wengera.

Niedzielne spotkanie Juve z Cagliari będzie dla niego setnym meczem ligowym w roli szkoleniowca „Starej Damy”. Ile jeszcze chciałby ich zanotować sam Allegri?

- Jubileusz? Nigdy o tym nie myślałem. Bardziej interesuje mnie bowiem sięgnięcie po mistrzostwo Włoch i jak najlepsze zaprezentowanie się w Lidze Mistrzów. Jestem szczęśliwy w Turynie i mam nadzieję, że zanotuję kolejne 300, 400 spotkań. Zawsze powtarzałem, że jeśli będę chciał odejść, „Juve” dowie się pierwsze - przyznał włoski trener.

- Nie mogę zaprzeczać czemuś, czego nie powiedziałem ani potwierdzać coś, co nie istnieje. W Turynie czuję się bardzo dobrze. Moja umowa jest ważna jeszcze przez półtora roku i w odpowiednim czasie będziemy dyskutować w tej sprawie z władzami - dodał Allegri.ŹRÓDŁO
Goal.com
TAGI: Włochy Trenerzy Massimiliano Allegri Juventus FC
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0161 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.