Problemy Balotellego coraz większe. Kolega z zespołu: Przykro mi to mówić, ale...

rok temu Problemy Balotellego coraz większe. Kolega z zespołu: Przykro mi to mówić, ale...
fot. Youtube

Mario Balotelli ma coraz większe problemy w OGC Nice.

Kilka dni temu Włoch został skrytykowany przez trenera Luciena Favre'a, który postanowił zareagować na doniesienia o niezadowoleniu swego podopiecznego ze względu na pojawiające się w ostatnim czasie problemy z regularnymi występami. Szwajcar oświadczył wówczas, że napastnik nie potrafi dostosować się do jego oczekiwań i nie angażuje się w grę defensywną (WIĘCEJ).

Nieobecność 26-latka we wczorajszym meczu przeciwko Rennes w świetle opinii wygłoszonych przez trenera nie była zatem zaskoczeniem. Zespół z Nicei nie dał rady zdobyć jednak trzech punktów, remisując 2:2, przez co traci do liderującego AS Monaco już pięć punktów. 

Po końcowym gwizdku do rozmowy z dziennikarzami stanął Valentin Eysseric. Pomocnik został zapytany o sytuację z „Super Mario” i nie ukrywał swoich pretensji do kolegi z drużyny.

- Przykro mi to mówić, ale chcę być szczery. To wstyd, że spuszcza głowę w dół podczas treningów, co widzę każdego dnia. 

- Jest wielki piłkarzem, ale swoim zachowaniem daje do zrozumienia, że nie chce mieć z nami nic wspólnego. To rozczarowujące.

- W meczu z Rennes jego pomoc bardzo by nam pomogła. Wszyscy powinniśmy rozumieć zasady trenera, który wymaga ogromnego wysiłku i nie pozwala na chwilę odpuszczenia sobie. Mario musi to zrozumieć.ŹRÓDŁO
Transfery.info
TAGI: Mario Barwuah Balotelli OGC Nice Francja Włochy
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0155 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.