Wzruszający gest Guardioli w kierunku piłkarza Bournemouth

rok temu Wzruszający gest Guardioli w kierunku piłkarza Bournemouth
fot. FotoPyk

Po zakończeniu poniedziałkowego spotkania Premier League pomiędzy Manchesterem City, a Bournemouth, Pep Guardiola po raz kolejny udowodnił, że jest wielkim człowiekiem.

Na boisku lepsi byli podopieczni Hiszpana. „The Citizens” pokonali zespół Artura Boruca na ich terenie 2:0. Gole dla zwycięzców strzelili Raheem Sterling oraz Tyrone Mings, który wpakował piłkę do własnej bramki.


Po ostatnim gwizdku największym bohaterem był jednak właśnie Guardiola. 46-latek podszedł do pomocnika „Wisienek”, Harry'ego Artera i powiedział mu kilka ciepłych słów. W grudniu 2015 roku zawodnik przeżył ogromną tragedię, jaką była śmierć dopiero co narodzonej córeczki.


- Jest mi strasznie przykro z powodu tego, co się stało. Życzę tobie i twojej żonie wszystkiego, co najlepsze w najbliższym czasie - miał powiedzieć Hiszpan. Trzeba bowiem podkreślić, że małżonka Artera ponownie jest w ciąży.

Jak zareagował na to sam zawodnik? - Przyjąłem to z wielkim uśmiechem na twarzy. Zawsze bardzo go szanowałem i dokładnie śledziłem mecze jego drużyn, nawet gdy pracował jeszcze w Barcelonie. Dla mnie to najlepszy trener na świecie - przyznał 27-latek.

Reprezentant Irlandii już jakiś czas temu powiedział, że każde kolejne spotkanie rozgrywa właśnie dla swojej zmarłej córeczki.ŹRÓDŁO
Daily Mail
TAGI: Pep Guardiola Trenerzy Manchester City FC A.F.C. Bournemouth Harry Arter Anglia Hiszpania
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0215 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.