Barcelona na kolanach. Wyrównany wstydliwy rekord

Barcelona na kolanach. Wyrównany wstydliwy rekord fot. Transfery.info

We wtorkowym spotkaniu z Paris Saint-Germain Barcelona wyrównała klubowy rekord dotyczący najwyższej porażki w Lidze Mistrzów.

PSG od początku meczu dyktowało warunki i prezentowało się zdecydowanie lepiej od „Dumy Katalonii”. Szybko przyniosło to wymierne korzyści. Strzelanie na Parc des Princes rozpoczął w 18. minucie przepięknym uderzeniem z rzutu wolnego Ángel Di María. Jeszcze w pierwszej połowie wynik podwyższył Julian Draxler, który wykończył podanie Marco Verrattiego.

Barcelona straciła tym samym dwa gole w pierwszej połowie meczu Ligi Mistrzów po raz pierwszy od 2008 roku. Paryżanie na tym jednak nie poprzestali. Już po przerwie drugie trafienie zanotował bowiem Di Maria, a swojego gola dołożył również Edinson Cavani. 4:0. Nokaut.

Przegrywając czterema bramkami „Duma Katalonii” wyrównała wstydliwy rekord dotyczący swojej najwyższej porażki w Lidze Mistrzów.

W sezonie 1993/1994 Barcelona przegrała w identycznym stosunku w meczu finałowym z Milanem, a w rozgrywkach 1997/1998 uległa czterema bramkami w spotkaniu grupowym z Dynamo Kijów (dom). Po raz ostatni przytrafiło się jej to w sezonie 2012/2013, kiedy to hiszpańską drużynę rozgromił w pierwszym meczu półfinałowym Bayern (wyjazd).

Wydaje się, że losy dwumeczu Barcelony z PSG są przesądzone. Rewanż odbędzie się 8 marca.

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Xabi Alonso zaskoczy wszystkich?! Sensacyjna decyzja wisi w powietrzu Xabi Alonso zaskoczy wszystkich?! Sensacyjna decyzja wisi w powietrzu „Kot bijący się echem w zupełnej d*pie”. Artur Boruc odpowiada TVP Sport „Kot bijący się echem w zupełnej d*pie”. Artur Boruc odpowiada TVP Sport Nowy faworyt do zastąpienia Jürgena Kloppa w Liverpoolu?! Nowy faworyt do zastąpienia Jürgena Kloppa w Liverpoolu?! Xabi Alonso coraz bliżej nowego klubu?! Wyraźny lider Xabi Alonso coraz bliżej nowego klubu?! Wyraźny lider Wtedy Arkadiusz Milik wróci do reprezentacji Polski. Michał Probierz deklaruje Wtedy Arkadiusz Milik wróci do reprezentacji Polski. Michał Probierz deklaruje „Albo będziemy sku*wielami, albo dostaniemy wpie*dol”. Wojciech Szczęsny nie owijał w bawełnę „Albo będziemy sku*wielami, albo dostaniemy wpie*dol”. Wojciech Szczęsny nie owijał w bawełnę Szykuje się ciekawy powrót do Lecha Poznań?! „Jest ostatnio w gazie” Szykuje się ciekawy powrót do Lecha Poznań?! „Jest ostatnio w gazie”