Ricardo Rodriguez wybrał nowy klub?!

rok temu Ricardo Rodriguez wybrał nowy klub?!
fot. Wikimedia Commons / Fot. Fanny Schertzer

„La Gazzetta dello Sport” informuje, że Ricardo Rodriguez po zakończeniu obecnego sezonu będzie chciał przenieść się do Interu.

Reprezentant Szwajcarii poważnie rozważa opuszczenie Wolfsburgu, w którym występuje nieprzerwanie od pięciu lat. Lewy obrońca jest jednym z kluczowych zawodników, od dawna łączonych z silniejszymi klubami. 

24-latek uważa rzekomo, że nadszedł odpowiedni moment na zmianę otoczenia i zrobienie kroku naprzód. Tym bardziej, że „Wilki” notują drugi marny sezon z rzędu i najprawdopodobniej ponownie nie zajmą miejsca w Bundeslidze, premiowanego grą w europejskich pucharach. Ponadto trener Valerien Ismael ostatnio przesunął zawodnika do środka defensywy.

„La Gazzetta dello Sport” twierdzi, że sytuację Rodrigueza od kilku tygodni uważne śledzą w Mediolanie i kontaktowano się już z piłkarzem oraz jego otoczeniem, by przedstawić ambitny projekt budowy zespołu regularnie walczącego o triumfy na arenie międzynarodowej. Szwajcar miał wyznać Włochom, że jest bardzo zdecydowany na przeprowadzkę na Giuseppe Meazza.

W kontrakcie lewego obrońcy z Wolfsburgiem, obowiązującym do 30 czerwca 2019 roku, znajduje się klauzula odejścia w wysokości 22 milionów euro.ŹRÓDŁO
La Gazzetta dello Sport
TAGI: Ricardo Rodriguez Inter Mediolan Włochy Niemcy Szwajcaria VfL Wolfsburg
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0141 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.