Enrique nie wytrzymał. Ostre spięcie z dziennikarzem

rok temu Enrique nie wytrzymał. Ostre spięcie z dziennikarzem

Zgodnie z doniesieniami hiszpańskich mediów, Luisowi Enrique po spotkaniu Barcelony z Paris Saint-Germain puściły nerwy.

Szkoleniowca „Dumy Katalonii” miała zirytować rozmowa z reporterem katalońskiej telewizji TV3, Jordim Grauem. - Podczas meczu zmieniliśmy taktykę, żeby Messi miał więcej swobody. Mogliśmy zmienić więcej, ale końcowy rezultat byłby taki sam. Nie martw się o to, biorę to wszystko na siebie. (…) Nie podoba mi się taki ton. Chciałby być tak samo traktowany zarówno po wygranych, jak i po porażkach - przyznał w jej trakcie Enrique.

46-latka miało jednak głównie zdenerwować podsumowanie Graua, który podkreślił, że nie rozumie zarzutów szkoleniowca dotyczących innego traktowania po spotkaniach.

Są różne wersje wydarzeń tego, co wydarzyło się chwilę później. Dziennikarka Susana Guasch poinformowała, że Enrique był naprawdę rozwścieczony i chciał zaatakować reportera. Szkoleniowca powstrzymywało podobno trzech pracowników Barcelony. „Nie dotykajcie mnie! Zobaczymy, czy będziecie się tak samo zachowywać po wygranych” - miał rzucić na odchodne reporterom. Potwierdzili to m.in. dziennikarze „El Chiringuito TV”.

Przypomnijmy, że we wtorek Barcelona doznała w Paryżu sromotnej klęski. Przegrywając 0:4, „Duma Katalonii” wyrównała rekord dotyczący najwyższej klubowej porażki w historii występów w Lidze Mistrzów.  ŹRÓDŁO
Mundo Deportivo I Marca
TAGI: Hiszpania FC Barcelona Trenerzy Francja Paris Saint-Germain FC Luis Enrique
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0198 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.