Fatalne wieści w sprawie Gabriela Jesusa

rok temu Fatalne wieści w sprawie Gabriela Jesusa
fot. Manchester City FC

Gabriel Jesus może mówić o wielkim pechu. Kontuzja, której doznał w spotkaniu przeciwko Bournemouth wyeliminuje go z gry na dłuższy czas.

Brazylijczyk znakomicie rozpoczął swoją karierę w Premier League, sadzając na ławce bardziej utytułowanego i mającego status gwiazdy Sergio Agüero. Młody napastnik w swoich pierwszych tygodniach na Wyspach Brytyjskich imponował nie tylko umiejętnościami, ale także formą strzelecką. Swoimi trafieniami zapewnił między innymi bardzo ważne zwycięstwo nad Swansea.

19-latek sprawił, że w mediach zaczęły nawet pojawiać się spekulacje, czy wspomniany wyżej Argentyńczyk przez młodszego kolegę nie opuści latem zespołu. 28-latek będzie miał jednak w najbliższym czasie okazję do częstych występów i udowodnienia Pepowi Guardioli, że skreślanie go było błędem. Wszystko przez uraz odniesiony Gabriela Jesusa.

Reprezentant kraju w 15 minucie ostatniego ligowego spotkania z Bournemouth opuścił boisko, a późniejsze badania wykazały, że doznał złamania kości śródstopia. To poważny problem zdrowotny, który wedle optymistycznych prognoz oznacza dwu- lub trzymiesięczną absencję. Media wspominają jednak także o czarnym scenariuszu, wedle którego piłkarz nie zagra już do końca obecnego sezonu. 

Wychowanek Palmeiras ma więc ogromnego pecha, bowiem uraz pozbawił go szans na debiut w Lidze Mistrzów. Należy sądzić, że przy takiej formie piłkarz na pewno pojawiłby się na boisku w dwumeczu z AS Monaco.ŹRÓDŁO
Transfery.info
TAGI: Gabriel Fernando de Jesus Manchester City FC Anglia Brazylia Kontuzje
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0164 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.