„Odejście Wengera oczyści toksyczną atmosferę”

8 miesięcy temu „Odejście Wengera oczyści toksyczną atmosferę”
fot. FotoPyk

Jak powiedział były napastnik Arsenalu, Alan Smith, odejście Arsène'a Wengera wyszłoby londyńskiemu klubowi na dobre.

Umowa francuskiego szkoleniowca z „Kanonierami” jest ważna do 30 czerwca 2017 roku. Mimo licznych spekulacji, wciąż nie wiadomo, co stanie się po zakończeniu sezonu. Choć ciężko sobie to wyobrazić, odejście Wengera z Londynu nie jest takie niemożliwe.

- Wydaje mi się, że na stole jest propozycja nowego, dwuletniego kontraktu dla Wengera, więc wszystko zależy od niego. Jeśli miałbym zabrać głos w tej sprawie, uważam jednak, że doszliśmy do końca pewnego cyklu. Nadszedł czas na kogoś innego, z nowymi metodami. Myślę, że gdyby Francuz zdecydował się ogłosić w najbliższych dniach, że odejdzie po sezonie, byłby czczony i zapamiętany jako legenda - przyznał Smith.


- Taki ruch w mgnieniu oka oczyściłby toksyczną atmosferę panującą wokół klubu. To pomogłoby drużynie. Nie wiem jednak, czy się na to zdecyduje - powiedział Anglik, dodając:

- Zawodnicy nie są wystarczająco naciskani. W ostatnich latach brakowało żądzy poprawy. Wszystko wygląda na zbyt miłe i wygodne. Trzeba to zmienić, jeśli klub ma w planach walkę o trofea.  

ŹRÓDŁO
Sky Sports
TAGI: Arsenal FC Trenerzy Arsène Wenger Anglia Francja
KOMENTARZE (
0
)
NAJNOWSZE INFORMACJE
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0047 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2017 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.