„Dybala to poziom Messiego. Jest wart 150 milionów”

8 miesięcy temu „Dybala to poziom Messiego. Jest wart 150 milionów”
fot. Juventus FC

Maurizio Zamparini nie rozumie głosów krytyki pod adresem Paulo Dybali i zapewnia, że piłkarza czeka wielka kariera.

Właściciel Palermo doskonale zna napastnika Juventusu, bo to on sprowadził go do Europy w 2012 z Instituto de Córdoba. Kupno piłkarza mającego polskie korzenie okazało się strzałem w przysłowiową „10”, gdyż dzięki dobrym występom Argentyńczyk trzy lata później został sprzedany do Turynu za 40 milionów euro.

Już dziś 23-latek będzie miał okazję do zmierzenia się ze swoim byłym pracodawcą, bowiem „Stara Dama” podejmie u siebie właśnie drużynę walczącą o utrzymanie w Serie A. Dla Dybali będzie to okazja do poprawienia swoich statystyk strzeleckich, za które w ostatnim czasie niektórzy zaczęli go krytykować.

Wspomniany Zamparini nie przykuwa jednak uwagi do liczb i twierdzi, że Dybala to znakomity zawodnik i zaledwie pięć bramek zdobytych w lidze w obecnym sezonie nie umniejsza jego umiejętnościom. Co więcej, charyzmatyczny działacz twierdzi, że gwiazdor już osiągnął poziom Leo Messiego i jest wart co najmniej 140-150 milionów euro.

- Ktokolwiek krytykuje Messiego jest szaleńcem. Mamy do czynienia z nowym Messim. Paulo stał się piłkarzem wielkiego kalibru i jest już na poziomie Leo.

- To prawda, że w tym sezonie znacznie mniej trafia niż w poprzednim. Gdy jednak oglądam mecze Juventusu za każdym razem widzę, że to Dybala jest graczem meczu. To zawodnik, którego wszyscy chcieliby mieć w swoim składzie, chociaż mam nadzieję, że zostanie w Turynie na wiele wiele lat.

- Pragnę powiedzieć, że jego wartość to co najmniej 140-150 milionów euro. Jak powiedziałem, to w końcu nowy Messi. Jego przeznaczenie to zostanie najlepszym piłkarzem na świecie.

ŹRÓDŁO
Tuttosport
TAGI: Paulo Bruno Dybala Włochy Juventus FC Argentyna
KOMENTARZE (
0
)
NAJNOWSZE INFORMACJE
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0051 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2017 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.