„Dybala to poziom Messiego. Jest wart 150 milionów”

rok temu „Dybala to poziom Messiego. Jest wart 150 milionów”
fot. Juventus FC

Maurizio Zamparini nie rozumie głosów krytyki pod adresem Paulo Dybali i zapewnia, że piłkarza czeka wielka kariera.

Właściciel Palermo doskonale zna napastnika Juventusu, bo to on sprowadził go do Europy w 2012 z Instituto de Córdoba. Kupno piłkarza mającego polskie korzenie okazało się strzałem w przysłowiową „10”, gdyż dzięki dobrym występom Argentyńczyk trzy lata później został sprzedany do Turynu za 40 milionów euro.

Już dziś 23-latek będzie miał okazję do zmierzenia się ze swoim byłym pracodawcą, bowiem „Stara Dama” podejmie u siebie właśnie drużynę walczącą o utrzymanie w Serie A. Dla Dybali będzie to okazja do poprawienia swoich statystyk strzeleckich, za które w ostatnim czasie niektórzy zaczęli go krytykować.

Wspomniany Zamparini nie przykuwa jednak uwagi do liczb i twierdzi, że Dybala to znakomity zawodnik i zaledwie pięć bramek zdobytych w lidze w obecnym sezonie nie umniejsza jego umiejętnościom. Co więcej, charyzmatyczny działacz twierdzi, że gwiazdor już osiągnął poziom Leo Messiego i jest wart co najmniej 140-150 milionów euro.

- Ktokolwiek krytykuje Messiego jest szaleńcem. Mamy do czynienia z nowym Messim. Paulo stał się piłkarzem wielkiego kalibru i jest już na poziomie Leo.

- To prawda, że w tym sezonie znacznie mniej trafia niż w poprzednim. Gdy jednak oglądam mecze Juventusu za każdym razem widzę, że to Dybala jest graczem meczu. To zawodnik, którego wszyscy chcieliby mieć w swoim składzie, chociaż mam nadzieję, że zostanie w Turynie na wiele wiele lat.

- Pragnę powiedzieć, że jego wartość to co najmniej 140-150 milionów euro. Jak powiedziałem, to w końcu nowy Messi. Jego przeznaczenie to zostanie najlepszym piłkarzem na świecie.ŹRÓDŁO
Tuttosport
TAGI: Paulo Bruno Dybala Włochy Juventus FC Argentyna
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0155 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.