Solanke w Liverpoolu? Conte nie wyklucza jego odejścia

rok temu Solanke w Liverpoolu? Conte nie wyklucza jego odejścia

Zdaniem angielskich mediów, Dominic Solanke może przejść z Chelsea do Liverpoolu. Głos w sprawie odejścia 19-latka zabrał Antonio Conte.

O przyszłości wielkiego talentu brytyjskiego futbolu spekuluje się już od dłuższego czasu. Informacje o problemach dotyczących podpisania przez niego nowej umowy z „The Blues” pojawiały się już w zeszłym sezonie, gdy przebywał on na wypożyczeniu w holenderskim Vitesse.

Kontrakt młodego napastnika z Chelsea wygasa 30 czerwca 2017 roku i wszystko wskazuje na to, że faktycznie opuści on londyński klub. Obecnie podobno zdecydowanie najbliżej mu do Liverpoolu. Co prawda to informacja przekazana przez „The Sun”, ale może być w niej sporo prawdy. Sam zawodnik ma być bardzo zainteresowany przenosinami do „The Reds”.

Jak skomentował całą sprawę Conte? Włoch przyznał, że Solanke wciąż jest zawodnikiem Chelsea, ale nie zna przyszłości swoich zawodników. Jego zdaniem jednak, „wolą 19-latka jest odejście”.

Etatowy młodzieżowy reprezentant Anglii rozegrał do tej pory jedno spotkanie w barwach pierwszej drużyny „The Blues”. Był to występ z Mariborem w edycji 2014/2015 Ligi Mistrzów. W trakcie wspomnianego wypożyczenia do Vitesse Anglik zanotował siedem trafień w 25 spotkaniach Eredevisie.

W tym sezonie strzelił dwa gole w pięciu spotkaniach zespołu Chelsea do lat 23.  ŹRÓDŁO
Chelsea I The Sun
TAGI: Anglia Chelsea FC Liverpool FC Dominic Ayodele Solanke-Mitchell
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0163 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.