Oświadczenie Peszki po dyskwalifikacji

rok temu Oświadczenie Peszki po dyskwalifikacji
fot. Aleksandra Sieczka

Sławomir Peszko wydał oświadczenie dotyczące swojego zachowania w trakcie ostatniego meczu Lechii Gdańsk z Lechem Poznań (0:1) oraz dyskwalifikacji, jaką otrzymał.

32-latek był jednym z głównych bohaterów pozapiłkarskich starć podczas niedzielnego spotkania. W przerwie Peszko wytargał za ucho Tomasza Kędziorę, a następnie odezwał się wulgarnie do Jana Bednarka. Już w drugiej połowie zaatakował tego pierwszego łokciem, za co otrzymał czerwoną kartkę.

Komisja Ligi ukarała go trzema meczach dyskwalifikacji. Z racji ujrzenia ósmego żółtego kartonika w sezonie, doświadczony zawodnik będzie pauzował jednak przez cztery najbliższe kolejki.


- Minęło już kilka dni od meczu z Lechem. Wiele się mówiło o tym spotkaniu, o mojej osobie w ostatnim czasie w mediach. Chcę zamknąć ten temat. Oczywiście bardzo żałuję czerwonej kartki, tego, że osłabiłem zespół. Teraz, po posiedzeniu Komisji Ligi, gdzie dostałem „trzy plus jeden” i w zasadzie nie zagram w czterech spotkaniach Lechii Gdańsk... Przyjmuję tę karę z pokorą.


- Mam nadzieję, że jeszcze wrócę i będę mógł pomóc w drużynie w play-offach. Pokażę swoją dobrą grę. Tymczasem skupiam się tylko na treningach. Życzę mojej drużynie, żeby w kolejnych spotkaniach zdobywała punkty i podobnie jak do tej pory była jedną wielką rodziną - przyznał Peszko.
ŹRÓDŁO
Lechia
TAGI: Polska Sławomir Peszko Lechia Gdańsk Oficjalnie
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0145 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.