Skandal w Brazylii. Bójka piłkarzy przerodziła się w wojnę kibiców na stadionie [WIDEO]

rok temu Skandal w Brazylii. Bójka piłkarzy przerodziła się w wojnę kibiców na stadionie [WIDEO]

Do bardzo niebezpiecznego zdarzenia doszło w trakcie spotkania Jogo Gama z Brasiliense (1:1) w ramach Campeonato Candangão.

Na kilka minut przed końcem meczu wspomnianych drużyn miało miejsce ostre spięcie pomiędzy Dudu (Jogo Gama) a Nunesem (Brasiliense), do którego doszło tuż przy linii bocznej, gdzie znajdowały się ławki rezerwowych obu ekip.

W takiej sytuacji nie trudno było przewidzieć, że dojdzie do ostrej wymiany zdań pomiędzy piłkarzami jednego i drugiego zespołu. Niestety w pewnym momencie lekka szarpanina zmieniła się w bijatykę. Ta napięta atmosfera szybko przełożyła się na trybuny i w czasie, gdy zawodnicy wymieniali się ciosami, to na boisku pojawił się jeden z kibiców gospodarzy.

Nikt nie był zainteresowany usunięciem nieproszonego gościa z murawy, dlatego ten zbliżył się do sektora zajmowanego przez sympatyków ekipy przyjezdnej i postanowił ukraść im wielką sektorówkę. Na początku sam szarpał się z fanami Brasiliense, ale gdy ci wkroczyli do akcji, to z odsieczą przybyli mu koledzy.

Arbiter nie miał wyjścia i musiał przerwać spotkanie, a całą sytuację na boisku opanowała dopiero policja, która musiała użyć gazu łzawiącego, aby rozdzielić walczące ze sobą grupy.

Władze ligi dzień po tym wydarzeniu zdecydowały się zamknąć stadion Jogo Gama i ukarać klub grzywną w wysokości 50 tysięcy realów brazylijskich (około 64,5 tysiąca złotych).TAGI: Jogo Gama Brasiliense FC Brazylia Wideo
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.