Barcelona po Thiago Alcántarę

11 miesięcy temu Barcelona po Thiago  Alcántarę

Barcelona myśli o odzyskaniu Thiago Alcántary.

Wczoraj „Sport” poinformował o rozpoczętych pracach nad transferem Hectora Bellerina. Katalończycy mieli rozpocząć pierwszy etap negocjacji z przedstawicielami zawodnika, poprzedzający rozmowy z Arsenalem. Dziś „Mundo Deportivo” donosi o planach wzmocnienia środka pola.

Wspomniany dziennik przypomina, że druga linia w tym sezonie jest często krytykowana i obwiniania za słabszą formę zespołu w ostatnich miesiącach. Najbardziej rozczarowuje oczywiście Andre Gomes, sprowadzony przed rozpoczęciem obecnego sezonu. Dlatego też pomysł z powrotem wychowanka.

Wysłannicy z Camp Nou byli obecni na meczu Bayernu z Arsenalem w Lidze Mistrzów i obserwowali właśnie 25-latka. Hiszpan jest bardzo chwalony za występy w Monachium i rzekomo miałby być zainteresowany zmianą otoczenia. Zainteresowanych nie brakuje, gdyż łączone z transferem są czołowe kluby z Premier League.

Thiago - który zmaga się z częstymi urazami - Barcelonę opuścił w 2013 roku, podążając za Pepem Guardiolą na Allianz Arena. Wówczas zapłacano za niego około 30 milionów euro. Odkupienie wychowanka wiąże się oczywiście z większym wydatkiem.

W Katalonii nie zapominają także o Marco Verratim, ale Włoch deklarował wielokrotnie w ostatnich tygodniach, że nie zamierza opuszczać Paryża w obecnej chwili.ŹRÓDŁO
Mundo Deportivo
TAGI: FC Barcelona Thiago Alcántara do Nascimiento Hiszpania Bayern Monachium Niemcy
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0049 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2017 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.