MME bez Milika i Zielińskiego? Sarri nie jest przekonany

rok temu MME bez Milika i Zielińskiego? Sarri nie jest przekonany
fot. FotoPyk

Jak informuje „La Repubblica”, szkoleniowiec Napoli, Maurizio Sarri, niechętnie zapatruje się na występ Arkadiusza Milika i Potra Zielińskiego na tegorocznych mistrzostwach Europy do lat 21.

Od dawna spekuluje się na temat tego, czy największe polskie gwiazdy młodego pokolenia zagrają na organizowanym przez nasz kraj czempionacie Starego Kontynentu. Chęć występu na mistrzostwach deklarowali sami zawodnicy. Jakiś czas temu optymistycznie na ten temat wypowiadał się również trener reprezentacji, Marcin Dorna.

- Nie będziemy określać tego procentowo, bo to zwykle trudna sprawa. Do turnieju zostało pół roku i przez ten czas może się jeszcze sporo wydarzyć. Jesteśmy jednak po słowie z zawodnikami, którzy wyrażają chęć gry na tym turniej - mówił selekcjoner, mając na myśli nie tylko Milika i Zielińskiego, ale również Bartosza Kapustkę oraz Karola Linettego.

Jak się jednak okazuje, powołania dla tych pierwszych mogą nie być takie oczywiste. Zdaniem włoskich dziennikarzy, Sarri nie jest zachwycony pomysłem gry swoich podopiecznych na młodzieżowym Euro. Wszystko oczywiście przez wyczerpujący sezon.

Napoli kończy zmagania w lidze włoskiej meczem z Sampdorią 28 maja. Mistrzostwa rozpoczynają się z kolei 16 czerwca. Sarriemu zależy tymczasem na tym, żeby jego piłkarze najlepiej jak to tylko możliwe przygotowali się do kolejnych rozgrywek. - Chcę, żeby Milik był gotowy na 100 albo nawet 101 procent - przyznał szkoleniowiec.ŹRÓDŁO
La Repubblica
TAGI: Włochy SSC Napoli Paweł Zieliński Arkadiusz Milik Polska MME 2017 Młodzieżowe Mistrzostwa Europy
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0068 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.