Kadra Włoch U-21 na mecz z Polską

rok temu Kadra Włoch U-21 na mecz z Polską
fot. Flickr

Poznaliśmy już nazwiska piłkarzy, którzy zostali powołani do reprezentacji Włoch U-21 na mecze towarzyskie z Polską i Hiszpanią.

W kadrze zabrakło Gianluigiego Donnarummy. Gwiazdor Milanu co prawda otrzymuje już powołania do dorosłej reprezentacji, ale zgodnie z zapowiedziami prezesa PZPN, Zbigniewa Bońka, miał się w niej znaleźć.

Selekcjoner Luigi Di Biagio powołał jednak kilku innych zawodników znanych z występów w Serie A, na czele z Domenico Berardim z Sassuolo, o którego bije się kilka czołowych europejskich klubów.

Mecz pomiędzy Polską, a rówieśnikami z Italii zostanie rozegrany 23 marca w Krakowie. Spotkanie piłkarzy z Półwyspu Apenińskiego z Hiszpanami odbędzie się cztery dni później.

Kadra Włoch na spotkania z Polską i Hiszpanią:

Bramkarze: Pierluigi Gollini (Atalanta), Simone Scuffet (Udinese).

Obrońcy: Antonio Barreca (Torino), Davide Biraschi (Genoa), Kevin Bonifazi (Spal), Davide Calabria (Milan), Mattia Caldara (Atalanta), Andrea Conti (Atalanta), Alex Ferrari (Hellas), Adam Masina (Bologna), Nicola Murru (Cagliari).

Pomocnicy: Marco Benassi (Torino), Danilo Cataldi (Genoa), Alberto Grassi (Atalanta), Manuel Locatelli (Milan), Luca Mazzitelli (Sassuolo), Lorenzo Pellegrini (Sassuolo), Valerio Verre (Pescara).

Napastnicy:
 Domenico Berardi (Sassuolo), Alberto Cerri (Pescara), Federico Chiesa (Fiorentina), Federico Di Francesco (Bologna), Andrea Favilli (Ascoli), Luca Garritano (Cesena), Andrea Petagna (Atalanta), Federico Ricci (Sassuolo).

TUTAJ lista zawodników powołanych przez Marcina Dornę.ŹRÓDŁO
u21poland.com
TAGI: Włochy Polska MME 2017 Młodzieżowe Mistrzostwa Europy
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.