Konflikt w szatni PSG. Źródłem... Krychowiak

rok temu Konflikt w szatni PSG. Źródłem... Krychowiak
fot. Piotr Kucza - FotoPYK

Jak podaje „Le Parisien”, Grzegorz Krychowiak jest źródłem kolejnego konfliktu w szatni Paris Saint-Germain.

Francuskie media jakiś czas temu informowały już o niechęci niektórych zawodników PSG do Polaka. Zgodnie z doniesieniami „L'Equipe” chodziło o najstarszych piłkarzy, którzy mieli mieć pretensje do nowych nabytków paryskiej drużyny o niezbyt duży wkład w grę zespołu. „Jest słaby, jeżeli chodzi o technikę i operowanie piłką” - mieli nawet mówić niektórzy o Krychowiaku.

Teraz ma chodzić o coś zupełnie innego. Dziennikarze „Le Parisien” donoszą, że bezpośrednią przyczyną ostatnich nieporozumień było wejście Krychowiaka na boisko w rewanżowym spotkaniu 1/8 finału Ligi Mistrzów z Barceloną (1:6).

Polak pojawił się na murawie w doliczonym czasie gry i spędził na niej raptem kilka minut. Niestety dla niego i całego PSG, w międzyczasie „Duma Katalonii” wyrwała francuskiej drużynie awans do ćwierćfinału Champions League, strzelając swojego szóstego gola. Część zawodników ma mieć za złe Unaiowi Emery'emu, że wpuścił „Krychę”, który niedawno występował w rezerwach, na tak ważne spotkanie.

Jeśli sytuacja Polaka w najbliższym czasie nie ulegnie poprawie, jego odejście z Paryża w letnim okienku transferowym będzie bardzo możliwe. Klubów zainteresowanych jego osobą nie brakuje. 27-latek znajduje się na celowniku m.in. Interu.

W sumie od początku sezonu reprezentant Polski rozegrał w koszulce PSG 19 spotkań, co przełożyło się na raptem 1025 minut spędzonych na murawie.  ŹRÓDŁO
Le Parisien
TAGI: Polska Francja Paris Saint-Germain FC Grzegorz Krychowiak
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.