Wściekły Balotelli: Nie proście mnie więcej o wywiady!

rok temu Wściekły Balotelli: Nie proście mnie więcej o wywiady!
fot. Youtube

Mario Balotelli jest wściekły po tym, jak media źle zinterpretowały jego słowa.

Kilka dni temu napastnik Nice udzielił obszernego wywiadu „RMC”. Poruszył w nim między innymi takie tematy jak powrót do reprezentacji, gra na francuskich boiskach czy problem rasizmu w społeczeństwie, jednak uwagę mediów przyciągnęła inna wypowiedź. Balotelli stwierdził, że Edinson Cavani nie należy do najlepszych zawodników pod względem pierwszego kontaktu z piłką i pochwalił w tym aspekcie gry Ángela Di Maríę i Radamela Falcao.

Balotellemu nie spodobało się, że kilka, jego zdaniem, ważnych wypowiedzi zostało zupełnie pominiętych na rzecz niewiele wnoszącego stwierdzenia. Napastnik postanowił skomentować sytuację za pośrednictwem jednego z portali społecznościowych.

„Mówiłem o niesamowitych młodych piłkarzach, mówiłem o rasizmie, mówiłem o Włoszech, a jedyne co wyciągnęły z tego media to historia o Cavanim.. Jesteście śmieszni, naprawdę.. Cavani to niesamowity zawodnik i szanuję go jako topowego strzelca, ale we Francji pierwszy dobry kontakt z piłką mają tylko Di María i Falcao? Naprawdę, nie proście mnie więcej o wywiady. Nikt. Balotelli to nie gra, to osoba, która ma swoje zdanie, użyjcie swoich opinii, by to osądzić. Już nie chodzi nawet o to, że to kolejna fałszywa historia, bardziej boli mnie fakt, że mówiłem o poważnych problemach społecznych, a jedyne co z tego wyciągnęli to właśnie to? Właśnie dlatego społeczeństwo i nowe pokolenia będą coraz słabsze - pisze Balotelli w komunikacie.

„To przykre, że świat interesuje się tylko plotkami i głupimi informacjami. Mówiłem o rasizmie i o tym jak bardzo kocham Ghanę oraz Włochy. Czemu przekręcacie to w jedną głupią rzecz? Dlaczego? #Bógjestwielki - dodaje napastnik.ŹRÓDŁO
Balotelli
TAGI: Mario Barwuah Balotelli OGC Nice Włochy Francja
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0156 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.