Modrić: Kane? Wtedy nie mogłem tego o nim powiedzieć

rok temu Modrić: Kane? Wtedy nie mogłem tego o nim powiedzieć
fot. Wikipedia

Luka Modrić przyznaje, że Harry Kane musiał włożyć sporo pracy, by osiągnąć obecny poziom.

Kiedy Chorwat stawał się gwiazdą Tottenhamu, Kane dopiero wchodził stopniowo do pierwszej drużyny będąc często wypożyczany do mniejszych klubów. Teraz Anglik jest jednym z najlepszych snajperów w Premier League i pomocnik Realu jest pod wrażeniem postępów poczynionych przez 23-latka. Modrić udzielił wywiadu „Sky Sports”.

- Kane? On zazwyczaj tylko z nami trenował, ale był w drużynie. Był małym chłopakiem, teraz jest wielki. Bardzo się rozwinął i jest niesamowitym zawodnikiem. Wtedy nie mogłem powiedzieć, że będzie takim piłkarzem jak jest dzisiaj, ale zauważałem, że jest bardzo pracowity, pracuje nad sobą jak szalony, także dziś. Z takim podejściem do treningów i z taką jakością udało mu się to osiągnąć. Mam nadzieję, że będzie to kontynuował - stwierdził Modrić.

Następnie 31-latek stwierdził, że jego były klub ma spore szanse na wywalczenie mistrzostwa Anglii.

- Myślę, że Tottenham rozwija się w dobrym kierunku, co roku stają się coraz lepsi. Teraz są faktycznymi kandydatami do mistrzostwa. Może jeszcze nie w tym roku, ale jeśli będą tak kontynuować z nowym zapleczem treningowym, nowym stadionem i fantastycznym wsparciem, mają wszystko, by to osiągnąć. Mam nadzieję, że w przyszłości wygrają Premier League.

- Zatrzymanie najważniejszych graczy jest kluczowe dla każdego zespołu. Tottenham zmienił trochę swoją politykę transferową i zamierza zachować swoje gwiazdy. To właśnie dobry sposób, by utrzymać się na drodze na szczyt i wygrać ligę.ŹRÓDŁO
Sky Sports
TAGI: Luka Modrić Harry Edward Kane Tottenham Hotspur FC Real Madryt CF Chorwacja Hiszpania Anglia
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0188 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.