Media: Potencjalni następcy Lukaku. Na bogato!

9 miesięcy temu Media: Potencjalni następcy Lukaku. Na bogato!

Moussa Dembélé i Alexandre Lacazette postrzegani są jako potencjalni następcy Romelu Lukaku.

Reprezentant Belgii zerwał rozmowy w sprawie przedłużenia umowy z obecnym pracodawcą, mimo że ta miała uczynić go najlepiej zarabiającym piłkarzem w historii klubu. Napastnik ma bowiem wątpliwości, czy ambicje działaczy pokrywają się z jego własnymi. Wyraził je w wywiadzie opublikowanym w dniu wczorajszym (WIĘCEJ).

Na chwilę obecną bardziej prawdopodobne wydaje się zatem odejście 23-latka po zakończeniu obecnego sezonu, co zmusiłoby włodarzy z Goodison Park do zakupu następcy. Jako, że zysk ze sprzedaży Lukaku najpewniej będzie okazały, jego następcą miałaby być inna gwiazda.

W brytyjskich mediach pojawiają dwa nazwiske. „The Telegraph” pisze o Moussie Dembele, który znakomicie spisuje się w barwach Celtiku. Francuz zna klimat angielskich boisk, bowiem wcześniej bronił barw Fulham i był zresztą o krok od przeprowadzki do Tottenhamu, ale oblał wówczas testy medyczne. „Daily Mail” wspomina z kolei, że Everton może powalczyć o Alexandre'a Lacazette'a, który kilka miesięcy temu zakomunikował, że nadszedł czas na zmianę otoczenia.


ŹRÓDŁO
Daily Mail, Telegraph
TAGI: Everton FC Anglia Romelu Menama Lukaku Belgia Moussa Dembélé II Francja Celtic FC Alexandre Lacazette Olympique Lyon
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2017 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.