Piqué: Unzué może być dobrym kandydatem do przejęcia sterów w Barcelonie

rok temu Piqué: Unzué może być dobrym kandydatem do przejęcia sterów w Barcelonie
fot. Flickr

Gerard Piqué wypowiedział się na temat dalszej gry Barcelony w Lidze Mistrzów, a także potencjalnego nowego szkoleniowca „Dumy Katalonii”.

Po wyeliminowaniu w dramatycznych okolicznościach Paris Saint-Germain (6:1), Barcelona w ćwierćfinale Champions League zmierzy się z Juventusem.

- Najlepszą rzeczą, jaka mogłaby nam się trafić jest wygranie całych rozgrywek. Jeśli tak się nie stanie, nasz powrót w dwumeczu z PSG dalej będzie postrzegany jako jeden z największych wyczynów w historii piłki, ale straci nieco na znaczeniu.

- Tak jak mówi Ramos, to było coś historycznego. Cieszyłem się jak dziecko. Zupełnie jakbyśmy już sięgnęli po Champions League albo nawet coś więcej. Najbardziej w pamięci pozostały mi obrazki, gdy Sergi Roberto trafił do siatki. Te uściski z ludźmi, których tak naprawdę nie znasz... To będzie przekazywane z pokolenia na pokolenie - przyznał Pique.


Jak obrońca Barcelony zapatruje się na objęcie Barcelony po zakończeniu sezonu przez Juana Carlosa Unzué, dotychczasowego asystenta Luisa Enrique?

- To wykwalifikowana osoba, która od wielu lat przebywa w klubie. Z całą pewnością może być dobrym kandydatem, ale nie ja będę decydował o tym, kto zostanie nowym szkoleniowcem.

W podobnym tonie wypowiedział się Ivan Rakitić. - Wszyscy mamy z nim świetny kontakt - zdradził Chorwat.ŹRÓDŁO
Mundo Deportivo I Sport I Cadena SER
TAGI: Hiszpania FC Barcelona Gerard Piqué Bernabeu Juan Carlos Unzué Trenerzy
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0172 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.