Oficjalnie: Historyczna umowa sponsorska Manchesteru City. Logo firmy na rękawie

rok temu Oficjalnie: Historyczna umowa sponsorska Manchesteru City. Logo firmy na rękawie
fot. Premier League

Jak ogłosił oficjalnie Manchester City, klub z Etihad podpisał nowy kontrakt sponsorski z Nexen Tire.

Południowokoreański gigant jest związany z „The Citizens” już od pewnego czasu. Zgodnie z nową umową, piłkarze City od sezonu 2017/2018 będą jednak występować z logo firmy produkującej opony na jednym z rękawów swoich koszulek. Klub z niebieskiej części Manchesteru zdecydował się na taką reklamę jako pierwszy w całej Premier League.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z przedłużenia naszej współpracy. W klubie zawsze staramy się w oryginalny sposób podchodzić do biznesowych partnerów, tworząc doskonałe relacje i świetny produkt końcowy dla naszych fanów.


- Jest nam szczególnie miło, ponieważ to pierwsza tego typu umowa w Premier League. Nexen jest ekscytującą i rozwijającą się marką - przyznał dyrektor generalny City, Ferran Soriano.

- Jako firma o zasięgu globalnym zamierzamy zwiększyć wartość naszej działalności. To zaszczyt, że jesteśmy pierwsi w Premier League - przyznał prezes południokoreańskiej firmy, Travis Kang.

„The Citizens” będą występowali z jej logo na rękawie we wszystkich meczach ligowych. Porozumienie obejmuje również zespół kobiecy.

Jak donoszą angielskie media, szacuje się, że logotyp na rękawie stanowi 20 procent wartości reklamy na środku koszulki.

Tekst alternatywnyŹRÓDŁO
Manchester City I Daily Mail
TAGI: Anglia Manchester City FC Oficjalnie Sponsoring
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0161 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.