Porozumienie w sprawie Teodorczyka kwestią dni

rok temu Porozumienie w sprawie Teodorczyka kwestią dni
fot. Anderlecht/Photo News

Jak przyznał w rozmowie z „Przeglądem Sportowym” agent Łukasza Teodorczyka, Marcin Kubacki, osiągnięcie porozumienia reprezentanta Polski w sprawie umowy z Anderlechtem jest kwestią kilku dni.

„Teo” występuje w belgijskim klubie na zasadzie wypożyczenia z Dynama Kijów. Z racji wybornej formy strzeleckiej (28 bramek we wszystkich rozgrywkach), Anderlecht dość szybko podjął decyzję o jego definitywnym wykupie. „Fiołki” cały czas nie porozumiały się jednak oficjalnie w tej sprawie zarówno z włodarzami Dynamo, jak i samym zawodnikiem.

W tym tygodniu pojawiły się informacje o komplikacjach w negocjacjach. Miały one dotyczyć szczegółów kontraktu Teodorczyka z Anderlechtem. Jeśli strony faktycznie nie doszłyby do porozumienia, w najbliższym czasie duże pieniądze na jego transferze mogliby zarobić nie Belgowie, a Dynamo.


Kubacki zaprzeczył tym doniesieniom i poinformował jednak że „Teo” jest bardzo blisko dogadania się z klubem, w którym aktualnie występuje. - Rozmowy trwają, prawdopodobnie osiągniemy porozumienie w ciągu kilku dni. Jesteśmy na dobrej drodze. Nawet jeśli nie udałoby się dogadać z Belgami, Łukasz nie zagrałby już więcej dla Dynama - przyznał agent w rozmowie z „Przeglądem Sportowym”. 


- Nie będę wypowiadał się na temat szczegółów umowy. Zdradzę tylko tyle, że kontrakt najprawdopodobniej zostanie podpisany na trzy lub cztery lata. Negocjuję warunki Łukasza i skupiam się tylko i wyłącznie na tym - stwierdził Kubacki, który dodał również, że jego podopiecznym interesują się m.in. kluby z Anglii.  ŹRÓDŁO
Przegląd Sportowy
TAGI: Polska Belgia Łukasz Teodorczyk RSC Anderlecht Dynamo Kijów Ukraina
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.015 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.