Raiola: Zachowanie Chińczyków z Milanu jest żenujące

rok temu Raiola: Zachowanie Chińczyków z Milanu jest żenujące
fot. Sport

Mino Raiola wypowiedział się na temat chińskich inwestorów, którzy lada moment będą kierowali oboma klubami z Mediolanu - Interem i Milanem.

- Chińczycy? Są Chińczycy i Chińczycy. Powiem tak, ci rządzący Interem są poważnymi ludźmi. Poznałem ich i wiem, że mają konkretne pomysły, żeby ożywić drużynę i przesunąć ją do najlepszej szóstki, siódemki na świecie. Mają ku temu możliwości finansowe i jestem przekonany, że będą działać - przyznał Raiola.


- Nie znam z kolei nowym właścicieli Milanu, ale ich po dotychczasowych zachowaniach sprawiają żenujące wrażenie. Nie na tym polega pozytywny wizerunek. Mam nadzieję, że zrobią sporo dobrego dla klubu, ale niezbyt w to wierzę - dodał menedżer.

Przypomnijmy, że grupa Sino Europe Sports wciąż nie przejęła oficjalnie „Rossonerich”. Coraz bardziej zdenerwowany opieszałością Chińczyków ma być nawet dotychczasowy właściciel klubu, Silvio Berlusconi.

W tym momencie samego Raiolę bardziej interesuje sytuacja właśnie w Milanie. Wciąż nie wiadomo bowiem, czy nową umową zwiąże się z nim Gianluigi Donnarumma. Agent nie chce jednak komentować tej sprawy.

- Miesiąc temu zawarliśmy umowę, że nie będziemy już mówić o Gigio - przyznał kontrowersyjny menedżer.ŹRÓDŁO
The Sun
TAGI: Mino Raiola Włochy Chiny Inter Mediolan AC Milan
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0153 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.