Hasi wraca do pracy!

rok temu Hasi wraca do pracy!
fot. FotoPyk

Po miesiącach bezrobocia Besnik Hasi najprawdopodobniej znalazł nową posadę. Jeśli nie wydarzy się nic niespodziewanego, Albańczyk przejmie KV Kortrijk.

Kortrijk w zasadniczej części sezonu ligi belgijskiej zajął dziesiątą pozycję w tabeli. Nie najgorsza lokata spowodowana jest jednak znakomitym początkiem sezonu, bo minione miesiące naznaczają klęski. Zespół spośród 15 ostatnich meczów wygrał zaledwie dwa. Dlatego spekuluje się, że z klubem pożegna się 38-letni Karim Belhocine, by na ważne mecze play-offów o miejsce w Lidze Europy ustąpić miejsca komuś bardziej doświadczonemu. Tym kimś ma być właśnie były szkoleniowiec Legii Warszawa.

Jak podkreśla „Haat Laatste News”, kariera Belhocine'a w Kortrijk przypomina tragikomedię. Młody trener musiał zdobyć wszystkie uprawnienia. W związku z ich brakiem nie mógł oficjalnie prowadzić zespołu z poziomu ławki. Kiedy już udało się skompletować licencje i normalnie pracować podczas ostatniego meczu z Mouscron (0-2), trzeba będzie pożegnać się ze stanowiskiem. Działacze może i daliby mu kolejne szanse, jednak, jak podkreślają belgijscy dziennikarze, presja kibiców jest zbyt duża.

Hasi od zwolnienia z Legii w połowie września pozostaje bez pracy. W grudniu wiązano go z Genkiem, który ostatecznie jednak przejął Albert Stuivenberg, czego tamtejsi działacze na pewno nie żałują, bo KRC wkrótce zmierzy się z Celtą Vigo w ćwierćfinałowym dwumeczu Ligi Europy.


ŹRÓDŁO
Hat Laatste News
TAGI: Besnik Hasi KV Kortrijk Belgia Albania Trenerzy
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0211 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.