Piękne pożegnanie Podolskiego przez Schweinsteigera

rok temu Piękne pożegnanie Podolskiego przez Schweinsteigera
fot. FotoPyk

Bastian Schweinsteiger napisał emocjonalny list zaadresowany do Lukasa Podolskiego, który lada moment zakończy swoją przygodę z niemiecką reprezentacją.

Spotkanie z Anglią, które zostanie rozegrane 22 marca będzie ostatnim dla „Poldiego” w koszulce niemieckiej kadry. W sumie 31-latek rozegrał dla niej 129 spotkań, w których zdobył 48 goli bramek.

„Drogi Lukasie, 'Od lat łączy nas przyjaźń, która rzadko przytrafia się w życiu' - tak rozpoczynał się twój list, gdy ja kończyłem przygodę z reprezentacją. Nie wiem, jak mógłbym rozpocząć lepiej swój.  Wciąż mam jeszcze w pamięci moment zmiany w moim ostatnim meczu międzynarodowym. Widziałem wtedy, jak siedzisz na trybunach wśród członków mojej rodziny. Pośród ludzi, którzy zajmują szczególne miejsce w moim życiu. I ty również do nich należysz.

Dzięki swojej niezwykłej otwartości, charyzmie a także atomowym uderzeniom z lewej nogi, zachwycałeś nie tylko mnie, ale również fanów z Niemiec, Anglii i Turcji. Nie mam wątpliwości, że podobnie będzie w Japonii (gdzie latem ma przenieść się Podolski - red.).


Żegnaj Poldi, mój przyjacielu. Do zobaczenia wkrótce” - napisał Schweinsteiger, który sam pożegnał się z reprezentacją Niemiec w zeszłym roku.ŹRÓDŁO
dfb.de
TAGI: Niemcy Lukas Podolski Bastian Schweinsteiger
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0137 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.