„Modeste jest lepszy od Lewandowskiego, który w każdym meczu ma 5 czy 6 okazji”

rok temu „Modeste jest lepszy od Lewandowskiego, który w każdym meczu ma 5 czy 6 okazji”
fot. FotoPyk

Timo Horn chwali Anthony'ego Modeste, porównując go do Roberta Lewandowskiego i Pierre-Emericka Aubameyanga.

Wspomniany Francuz w ostatniej kolejce Bundesligi popisał się hat-trickiem w meczu z Herthą, który dał jego drużynie wygraną. Sam napastnik na nowo natomiast włączył się w rywalizację o koronę króla strzelców, gdyż w swoim dorobku ma 22 trafienia w Bundeslidze. Jedno mniej od Gabończyka i jedno więcej od reprezentanta Polski.

28-latek rozgrywa najlepszy sezon w karierze. Zimą miał okazję do zarobienia ogromnych pieniędzy, bowiem zgłosili się po niego Chińczycy, ale 1. FC Köln odrzuciło ofertę opiewającą na 40 milionów euro. Horn cieszy się, że udało się zatrzymać gwiazdę zespołu, tym bardziej że uważa go za lepszego zawodnika od snajperów ligowych rywali.

Bramkarz, który swego czasu był łączoy z Liverpoolem, uważa że wyczyny strzeleckie Modeste są bardziej imponujące od dokonań Lewandowskiego i Aubameyanga. Nie ma bowiem tak komfortowych warunków do zdobywania kolejnych bramek.

- Modeste jest w fantanstycznej formie. To co robi w ostatnich miesiącach pokazuje, że jest lepszy od Lewandowskiego i Aubameyanga.

- Lewandowski w każdym meczu ma pięć czy sześć okazji, kiedy koledzy wykładają mu piłkę na srebnej tacy. Tony nie może na to liczyć.

- W meczach mamy najczęściej 30% posiadania piłki. Modeste jest jednak zabójczo skuteczny i nie zmarnuje żadnej szansy, jaka mu się nadarzy. 22 gole w ligowym średniaku najsilniejszej ligi świata to fantastyczny wynik.ŹRÓDŁO
Bild
TAGI: Timo Horn 1. FC Köln Niemcy Anthony Modeste Francja Robert Lewandowski Polska
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0052 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.