Neville: Rooney? Jedyne czego potrzebuje to zakończenie kariery!

rok temu Neville: Rooney? Jedyne czego potrzebuje to zakończenie kariery!
fot. FotoPyk

Gary Neville uważa, że Wayne Rooney byłby postrzegany zupełnie inaczej przez kibiców, gdyby ogłosił zakończenie kariery.

Napastnik nie odgrywa już tak istotnej roli w zespole Manchesteru United jak w poprzednich latach. Anglik spotykał się już w trwającym sezonie z krytyką i często rozpoczyna spotkania na ławce rezerwowych. Jego były kolega z boiska, Gary Neville, twierdzi, że fani zapominają o osiągnięciach Rooneya, ale zauważa, że nie jest on wyjątkiem pod tym względem.

- Wayne przechodzi przez trudny okres w karierze, to oczywiste, że jego występy nie są takie jak kiedyś. Ludzie zapominają o tym, co działo się w przeszłości. To czego potrzebuje to zakończenie kariery, wtedy wszyscy nagle przypomnieliby sobie o jego wielkości. Widzimy to w przypadku Wengera, Rooneya, Gerrarda. Pojawia się negatywne podejście wobec nich, a gdy przechodzą na emeryturę ludzie zaczynają ich szanować i cieszyć się z tego, co oglądali przez ostatnie 15 lat - stwierdził Neville.

Zdaniem legendy „Czerwonych Diabłów”, Rooney najprawdopodobniej zmieni klub po sezonie.

- Jego pozostanie w Manchesterze na przyszły sezon jest wątpliwe, nawet ze względu na całe zamieszanie. Mam nadzieję, że zostanie, on wciąż ma wiele do zaoferowania, ale chce po prostu więcej grać. Znam go, to typ piłkarza, który chciałby grać po 90 minut w każdym spotkaniu. United wciąż ma o co walczyć, szczególnie o awans do Ligi Mistrzów. Może Rooney zmieni decyzję pod wpływem tego, co wydarzy się w najbliższych miesiącach.ŹRÓDŁO
Omnisport
TAGI: Wayne Mark Rooney Gary Neville Manchester United FC Anglia
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.