Juventus po trzech graczy Milanu

rok temu Juventus po trzech graczy Milanu

Juventus zamierza wykorzystać trudną sytuację w Milanie.

„Rossoneri” wciąż nie są pewni swojej przyszłości, a wszystko za sprawą przedłużających się rozmów w temacie przejęcia klubu przez chińskich inwestorów. Milan już latem zeszłego roku ogłosił, że Fininvest sprzedaje swoje udziały, ale od tamtej pory Chińczycy wciąż przekładają „closing”. Biznesmeni nie dotrzymali już kilku terminów i nie wiadomo czy w ogóle przejmą klub. To daje nadzieję rywalom „Diavolo” na potencjalne wzmocnienia.

Z sytuacji w Mediolanie zamierza skorzystać między innymi „Stara Dama”, która uważnie przygląda się trzem piłkarzom Milanu: Gianluigiemu Donnarummie, Mattii De Sciglio oraz Suso. Jeśli „Rossoneri” wciąż będą borykali się z problemami finansowymi, mistrzowie Włoch zgłoszą się do nich latem z ofertami.

Kontrakty zawodników są ważne do końca czerwca 2018 roku w przypadku obu Włochów, natomiast Suso jest związany z Milanem o rok dłużej. Szczególnie atrakcyjny dla „Juve” może okazać się Hiszpan, ponieważ turyńczycy chcą wzmocnić latem swoje skrzydła. Na drodze „Bianconerim” może stanąć jednak Tottenham, który również obserwuje 23-latka.ŹRÓDŁO
Calcio Mercato
TAGI: Suso Gianluigi Donnarumma Mattia De Sciglio Juventus FC AC Milan Hiszpania Włochy
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0167 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.