Premium Sport: Barcelona rozpoczęła negocjacje z Allegrim

rok temu Premium Sport: Barcelona rozpoczęła negocjacje z Allegrim

Zgodnie z doniesieniami „Premium Sport”, Barcelona rozpoczęła negocjacje z Massimiliano Allegrim.

„Duma Katalonii” jest zmuszona szukać nowego szkoleniowca po tym, jak Luis Enrique oficjalnie ogłosił, że nie przedłuży wygasającego 30 czerwca tego roku kontraktu. Od tamtego momentu w mediach pojawiło się mnóstwo nazwisk potencjalnych kandydatów na nowego trenera mistrzów Hiszpanii. Szkoleniowiec Juventusu w zasadzie od początku znajdował się w czołówce.

Zdaniem włoskich dziennikarzy, Barcelona zaproponowała już Allegriemu konkretne warunki. Na ten moment w grę wchodzi trzyletnia umowa i zarobki rzędu ośmiu milionów euro rocznie. Obecnie Włoch inkasuje nie więcej niż pięć milionów euro. 

Allegri wielokrotnie podejmował już temat swojej przyszłości, ale w jego wypowiedziach zawsze brakowało konkretów. 49-latek, którego umowa z „Juve” jest ważna do 30 czerwca 2018 roku, w zasadzie na każdym kroku podkreśla, że współpraca z włodarzami rodzimego klubu układa się bardzo dobrze.

Włoch jest odpowiedzialny za wyniki „Starej Damy” od lata 2014 roku. Od tamtej pory dwukrotnie sięgnął po mistrzostwo i Puchar Włoch. W tym sezonie pewnie zmierza on po kolejny tytuł dla najlepszej drużyny na Półwyspie Apenińskim.

Informacje te kłócą się oczywiście z doniesieniami, zgodnie z którymi to asystent Enrique, Juan Carlos Unzué, ma przejąć po nim schedę na Camp Nou.   

Przypomnijmy, że w najbliższym czasie Barcelona zagra z Juventusem w ćwierćfinale Ligi Mistrzów.ŹRÓDŁO
Premium Sport I AS
TAGI: Trenerzy Massimiliano Allegri Włochy Hiszpania Juventus FC FC Barcelona
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.005 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.