James wkurzony na Zidane'a: Kur** mać, nie da mi zagrać całego meczu

James wkurzony na Zidane'a: Kur** mać, nie da mi zagrać całego meczu fot. Transfery.info
Źródło: AS I Cuatro

Kamery Cuatro wychwyciły, jakie słowa zaadresował w kierunku Zinédine'a Zidane'a James Rodríguez, gdy został zmieniony w trakcie ostatniego meczu ligowego Realu Madryt.

Kolumbijczyk rozpoczął środowe spotkanie z Leganés (4:2) od pierwszych minut. Na murawie radził sobie całkiem nieźle, najpierw otwierając wynik meczu, a następnie wypracowując bramkę numer cztery dla Realu przypisaną ostatecznie Álvaro Moracie. 25-latek nie dograł jednak spotkania do końca, ponieważ w 72. minucie Zidane zdecydował się wpuścić w jego miejsce Isco.

James od początku nie krył swojego rozczarowania decyzją francuskiego szkoleniowca. Z murawy schodził ze spuszczoną głową, a później wyżył się na ławce rezerwowych. Jak wyłapały kamery, jeszcze przed opuszczeniem boiska, powiedział on: „Kur** mać! Nie da mi zagrać całego meczu!”.

To nie pierwszy przypadek dość nerwowej reakcji któregoś z zawodników Realu po zmianie. Piłkarze „Królewskich” i każdej innej hiszpańskiej drużyny są tym bardziej na świeczniku, ponieważ media z Półwyspu Iberyjskiego uwielbiają bawić się w czytanie z ust.

Zachowanie swojego podopiecznego już wcześniej skomentował Zidane. - To normalne, że każdy piłkarze chce przebywać na murawie przez pełne 90 minut. Nie mam nic przeciwko niemu. Grał dobrze, ale muszę podejmować odpowiednie decyzje, biorąc pod uwagę cały zespół. Musze dokonywać zmian, ale go rozumiem - przyznał Francuz.

Reakcja samego Jamesa nie może zbytnio dziwić. Kolumbijczyk od pewnego czasu jest poirytowany swoją sytuacją w madryckim zespole. Bardzo prawdopodobne, że w trakcie letniego okienka transferowego w końcu opuści stolicę Hiszpanii. Do tej pory 25-latek rozegrał w tym sezonie 25 spotkań. Strzelił w nich sześć goli i zaliczył 13 asyst.