Oficjalnie: Terry odchodzi z Chelsea

rok temu Oficjalnie:  Terry odchodzi z Chelsea
fot. Wikipedia

Jak oficjalnie ogłosiła Chelsea, obecny sezon jest ostatnim w barwach „The Blues” dla Johna Terry'ego.

Angielski obrońca trafił na Stamford Bridge w 1995 roku, a trzy lata później zadebiutował w pierwszej drużynie. Od tamtej pory wystąpił w sumie w 713 meczach Chelsea, strzelając 66 goli. Aż 578 razy biegał po boisku z opaską kapitańską na ramieniu. Jeśli chodzi o sukcesy, Terry sięgnął z „The Blues” m.in. po cztery mistrzostwa i pięć Pucharów Anglii, a także Ligę Mistrzów i Ligę Europy.


- Po 22 latach chciałbym podziękować naprawdę wielu osobom. Od trenerów, kolegów i wszystkich klubowych pracowników, po fanów, którzy przez cały ten czas mocno mnie wspierali. (…) W najbliższym czasie podejmę decyzję odnośnie swojej przyszłości, ale na razie skupiam się na tym, aby pomóc drużynie odnieść sukces w tym sezonie - przyznał Terry.


- Moje relacje z klubem zawsze były fantastyczne. Prowadziliśmy negocjacje, ale zdecydowałem, że to dobry moment na odejście. Mam jeszcze sporo do zaoferowania na murawie, ale rozumiem, że tutaj moje szanse na grę byłyby ograniczone. Będę szukał nowych wyzwań. Zawsze będę jednak jednym z „niebieskich” - dodał defensor.

- To wybitny zawodnik. Inspirujący kapitan, który zawsze był wyjątkowo zaangażowany w grę. Chelsea z nim w składzie stała się jednym z najlepszych zespołów na świecie. Zawsze będzie szanowany na Stamford Bridge. Czekamy na jego powrót w przyszłości - powiedziała z kolei członkini zarządu, Marina Granovskaia.  ŹRÓDŁO
Chelsea
TAGI: Anglia John Terry Chelsea FC Oficjalnie
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0163 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.