Verratti: Draxler to najlepszy transfer PSG od czterech lat

rok temu Verratti: Draxler to najlepszy transfer PSG od czterech lat
fot. Paris Saint-Germain FC

Marco Verratti kontynuuje opisywanie swoich kolegów z Paris Saint-Germain, wyróżniając Juliana Draxlera jako najlepszy transfer ostatnich lat.

Reprezentant Włoch w „ekskluzywnej kolumnie” na stronie „Goal.com” wczoraj zamieścił swój pierwszy wpis, w którym krótko zcharakteryzował kilku partnerów z zespołu. Między innymi Grzegorza Krychowiaka. Pomocnik wierzy, że reprezentant Polski udowodni jeszcze swoją wartość (WIĘCEJ).

Dziś 24-latek przedstawił swoje opinie o kolejnych zawodnikach. Tak, jak we wtorek nazwał Maxwela świetnym kandydatem na dyrektora sportowego, tak teraz określił Juliana Draxlera najlepszym transferem PSG w ciągu ostatnich lat. Przypomnijmy, że Niemiec trafił do stolicy Francji w ostatnim oknie.

Blaise Matuidi - zawsze czuję jego nieobecność
Odkąd tu jestem, co roku trenerzy nie wiedzą, czy on będzie grał. Na koniec okazuje się, że jest wiodącą postacią drużyny. Różni się od innych. Nie jest tak znakomity technicznie, ale nadrabia boiskową inteligencją. Widać to przede wszystkim jak spojrzy się na jego poruszanie bez piłki. Gdy nie ma na boisku, czujemy jego brak. Do tego odgrywa ważną rolę w szatni. Gdy objął nas Unai Emery, to niewiele wiedział o Matuidim i dlatego mógł odejść. Kiedy poznał go bliżej, jako zawodnika i człowieka, chciał go za wszelką cenę zatrzymać.

Giovani Lo Celso - potencjał
Bardzo dobrze zintegował się ze wszystkimi. Trzyma się blisko z piłkarzami z Argentyny i Brazylii. Muszę powiedzieć, że jest naprawdę dobry, nawet jeśli dotychczas rozegrał tylko jeden mecz. Przyszedł do nas z argentyńskiej ekstraklasy, więc musi pracować na treningach pod kątem taktyki.

Christopher Nkunku - dojrzał 
To kolejny miłe zaskoczenie dla nas. Latem ubiegłego roku, gdy byliśmy na turnieju w USA, dostrzegłem, że ma to coś. W trakcie sezonu dojrzał, w czym duża zasługa Unaia Emery'ego. Pracuje nad taktyką i wykorzystuje szanse, które dostaje.

Javier Pastore - mógł nas zatrzymać w Lidze Mistrzów
On różni się od innych. Jest wyjątkowy. Niewiele zespołów ma takiego zawodnika, jak on. Na świecie być może tylko Mesut Ozil potrafi tak rozgrywać, jak Javier. Uwielbiam z nim grać, bo wtedy wszystko jest piękne. Mam nadzieję, że przestanie mieć problemy z kontuzjamy, gdyż bardzo go potrzebujemy. Sądze, że moglibyśmy dalej grać w Lidze Mistrzów, gdyby on był w szczytowej formie. Mamy świetny kontakt poza boiskiem. Razem z naszymi rodzinami jeździmy na wspólne wakacje.

Julian Draxler - najlepszy transfer ostatnich lat
Sprowadzenie go było genialnym pomysłem. To prawdopodobnie nasz najlepszy transfer w ciągu ostatnich czterech lat. Wszystko co robi, wygląda na takie proste. Znakomicie wszedł do zespołu i od razu podniósł jego jakość. Czuje się tu szczęśliwy i pokochał już Paryż. Raz siedziałem w domu, a on wysłał mi SMS-a ze zdjęciem, na którym ze swojego tarasu sfotografował wieżę Eiffla. Sądzę, że miasto było dla niego ważne, gdy wybierał między ofertą PSG a propozycjami z Anglii. 

Jutro kolejna, ostatnia część zwierzeń Marco Verrattiego.ŹRÓDŁO
Goal
TAGI: Marco Verratti Paris Saint-Germain FC Francja Julian Draxler Włochy Niemcy
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0137 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.