Bonucci po meczu z Barceloną. „Teraz każdy musi obawiać się Juventusu!”

rok temu Bonucci po meczu z Barceloną. „Teraz każdy musi obawiać się Juventusu!”
fot. FotoPyk

Leonardo Bonucci wypowiedział się po wygranym 3-0 dwumeczu z Barceloną, dającym Juventusowi awans do półfinału Ligi Mistrzów.

- Wiedzieliśmy, że będą nas naciskać wysoko, ryzykując z tyłu. Wiedzieliśmy, że musimy być zjednoczeni i zgrani podczas bronienia. Przy tym wszystkim podziękowania dla Daniego Alvesa i Mandżukicia za presję na ich bocznych obrońców. To był występ wielkiej jedności i solidności. Wierzyliśmy w siebie, ponieważ strzelenie trzech bramek Barcelonie i potem zachowanie czystego konta na Camp Nou to dowód na wielkość drużyny. Teraz zostały jeszcze dwa kroki do wykonania. Powinniśmy zrobić więcej przy wyjściu kontrami. Mimo tego, stworzyliśmy kilka sytuacji i było trudno zagrać inaczej w takich warunkach. Po prostu nie wykorzystaliśmy swoich szans.

- Juventus zasługuje na aplauz za podejście do każdego meczu, niezależnie od tego czy gra z Pescarą czy Barceloną. To kolejny krok w naszym procesie rozwoju. Teraz każdy przeciwnik musi obawiać się Juventusu!

Po spotkaniu Bonucci wymienił się trykotem z Lionelem Messim, co też sympatycznie skomentował: - Mam przyjemność posiadania koszulki najlepszego piłkarza świata, więc to wielka pamiątka do mojej kolekcji. Mój syn będzie bardzo szczęśliwy, chociaż byłby szczęśliwszy, gdyby to była koszulka Andrei Belottiego!


ŹRÓDŁO
Mediaset
TAGI: Leonardo Bonucci Juventus FC Włochy FC Barcelona Hiszpania Liga Mistrzów
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0142 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.