Donnarumma priorytetem Milanu. Spotkanie lada dzień!

rok temu Donnarumma priorytetem Milanu. Spotkanie lada dzień!

Milan w najbliższych dniach rozpocznie rozmowy w sprawie nowego kontraktu Gianlugiego Donnarummy.

Ostatnie kilka miesięcy przyniosło wiele spekulacji na temat przyszłości utalentowanego golkipera Milanu. Nastolatek zwrócił uwagę największych klubów w całej Europie, ale „Rossoneri” cały czas deklarowali chęć przedłużenia jego umowy, która obecnie obowiązuje do końca czerwca 2018 roku. Rozmowy opóźniał jednak agent piłkarza, Mino Raiola, a wszystko ze względu na niepewną przyszłość klubu.

„Diavolo” dopiero w zeszłym tygodniu zostali oficjalnie przejęci przez nowych właścicieli, co zakończyło wielomiesięczną sagę. Jednym z priorytetów nowego zarządu jest przedłużenie kontraktu Donnarummy i mediolańczycy nie zamierzają długo zwlekać w tej sprawie. „Corriere della Sera” podaje, że już w najbliższych dniach ma dojść do pierwszego spotkania.

Nowi właściciele zaproszą do rozmów Mino Raiolę oraz rodziców 18-latka, by przedstawić swoją wizję rozwoju klubu. Następnie, w zależności od przedstawionego projektu, rozpoczęte zostaną właściwe negocjacje dotyczące kontraktu. Środowisku „Gigio” zależy przede wszystkim, by klub znów był konkurencyjny na kilku frontach.

Donnarumma zaliczył swój seniorski debiut w sezonie 2015-2016 i niespodziewanie wywalczył sobie miejsce w pierwszym składzie. Od tamtej pory rozegrał już niemal 70 spotkań w koszulce Milanu, zadebiutował także w reprezentacji Włoch, gdzie zazwyczaj pełni rolę zmiennika Gianluigiego Buffona.ŹRÓDŁO
Corriere della Sera
TAGI: Gianluigi Donnarumma AC Milan Włochy
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0211 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.