Oficjalnie: Fornalik odchodzi z Ruchu!

rok temu Oficjalnie: Fornalik odchodzi z Ruchu!
fot. Wikipedia

Sobotnie spotkanie Ruchu Chorzów z Lechem Poznań będzie ostatnim na stanowisku trenera zespołu ze Śląska dla Waldemara Fornalika.

Były selekcjoner reprezentacji Polski podjął decyzję o odejściu z Ruchu. Jest ona wynikiem problemów finansowych i organizacyjnych klubu z Chorzowa. Fornalik ogłosił ją wysyłając oświadczenie do redakcji portalu Niebiescy.pl.

„Po 2,5 roku mojej pracy w Chorzowie nadszedł czas na podjęcie trudnej decyzji - sobotni mecz z Lechem Poznań będzie ostatnim, który poprowadzę w tym sezonie w roli trenera Ruchu Chorzów. Jak ciężka to była decyzja zrozumieją tylko ci, którzy wiedzą jak blisko jestem związany z Ruchem i tworzącymi go ludźmi. Razem przeżywaliśmy lepsze i gorsze chwile. Niestety, wydarzenia ostatnich miesięcy - w tym szczególnie ostatnich dni - sprawiły, że nie czułem się już wyłącznie odpowiedzialny za osiągane wyniki. Jest to sytuacja, której nie mogłem zaakceptować.

Razem z zawodnikami wykonaliśmy ciężką pracę, która dała nam na boisku 34 punkty. Rozstaję się z drużyną, którą stać na utrzymanie i z którą tworzyliśmy dobrze współpracujący kolektyw. Chciałbym podziękować wszystkim, którzy uczestniczyli w tym, co wydarzyło się w Ruchu w ostatnich latach - w szczególności drużynie, wspaniałym kibicom i wszystkim współpracownikom.

Z Niebieskimi pozdrowieniami - Waldemar Fornalik.” - czytamy w nim.

W sumie to już 11 roszada na ławce trenerskiej w Ekstraklasie w tym sezonie. 12, jeśli doliczymy do tego pierwotne odejście Radoslava Látala z Piasta Gliwice sprzed pierwszego ligowego meczu.  ŹRÓDŁO
Niebiescy.pl
TAGI: Waldemar Fornalik Polska Ruch Chorzów Oficjalnie
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0169 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.