Mioduski: Zrobię wszystko, żeby Vadis został w Legii

rok temu Mioduski: Zrobię wszystko, żeby Vadis został w Legii
fot. @odjidja_v/ instagram.com

Dariusz Mioduski przyznał otwarcie, że jego celem jest zatrzymanie w Legii Warszawa Vadisa Odjidji-Ofoe.

Przyszłość lidera mistrzów Polski cały czas nie jest znana. Sporo emocji wywołała ostatnia publikacja „Przeglądu Sportowego”, zgodnie z którą jego pozostanie w Legii jest coraz mniej prawdopodobne. - Nie ma żadnych rozmów o kontrakcie i nie ukrywam, że trochę jestem rozczarowany. Nie wiem, co planuje Legia, ale Vadis na brak zainteresowania nie narzeka - powiedział jego agent, Christophe Henrotay.


Dziennik zasugerował, że Legii najzwyczajniej w świecie nie stać na podwyżkę dla Vadisa, którego umowa z warszawskim klubem jest ważna do 30 czerwca 2018 roku. Przy Łazienkowskiej jednak się z tym nie zgadzają, a propozycja nowego kontraktu miała zostać już przedstawiona jego menedżerowi.

O tym, jak bardzo zależy Legii na zatrzymaniu swojej gwiazdy świadczą słowa Mioduskiego, które zacytował Sport.pl. - Zrobię wszystko, żeby został u nas na kolejny rok, albo nawet i dłużej - powiedział właściciel warszawskiego klubu, przecząc niejako niektórym doniesieniom.

Vadis inkasuje obecnie w stolicy podobno 600 tysięcy euro rocznie. Jeśli faktycznie przedłuży kontrakt, bez wątpienia stanie się najlepiej zarabiającym zawodnikiem w historii Ekstraklasy. Tytuł ten zabrał mu niedawno Artur Jędrzejczyk, który wrócił do Legii.ŹRÓDŁO
Sport.pl
TAGI: Vadis Odjidja-Ofoe Polska Belgia Legia Warszawa Dariusz Mioduski
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0163 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.