OFICJALNIE: Lazaro w Herthcie

10 miesięcy temu  OFICJALNIE: Lazaro w Herthcie

Hertha BSC potwierdziła transfer Valentino Lazaro.

Od półtora miesiąca trwały spekulacje na temat przenosin Lazaro do stolicy Niemiec. Ostatecznie udało się Herthcie dopiąć celu i prawy skrzydłowy został wypożyczony do klubu z Red Bulla Salzburg. Po tym czasie niemiecki zespół będzie mógł aktywować opcję wykupienia zawodnika. Co ciekawe, w finalizacji transferu nie przeszkodziła groźna kontuzja 21-latka. W czerwcu Lazaro zerwał więzadła w zewnętrzne w stawie skokowym i wróci do treningów dopiero pod koniec sierpnia.

Prawy skrzydłowy pochodzenia grecko-angolskiego zadebiutował w pierwszym zespole Red Bulla w wieku szesnastu lat. Od tamtej pory rozegrał 121 spotkań, zdobył piętnaście bramek i zanotował 23 asysty. Mimo młodego wieku może pochwalić się w swoim życiorysie pięcioma mistrzostwami Austrii i czteroma krajowymi pucharami.

21-latek równie szybko zadebiutował w reprezentacji Austrii. Już jako osiemnastolatek wystąpił w reprezentacyjnych barwach przeciwko Islandii. Łącznie ma już osiem spotkań w kadrze narodowej. 

To piąte wzmocnienie klubu przed kolejnym sezonem i ich powrotem do Ligi Europy. Wcześniej zakontraktowano Daviego Selke, Mathew Leckiego, Karima Rekika i Jonathana Klinsmanna. 


ŹRÓDŁO
Hertha BSC
TAGI: Hertha BSC Niemcy Austria Red Bull Salzburg Valentino Lazaro
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0155 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.