OFICJALNIE: Nowa umowa Chrzanowskiego

11 miesięcy temu OFICJALNIE: Nowa umowa Chrzanowskiego

Adam Chrzanowski przedłużył swój kontrakt z Lechią Gdańsk.

Utalentowany defensor podpisał nową umowę z „Biało-Zielonymi” i związał się z klubem z województwa pomorskiego do końca czerwca 2020 roku.

- Cieszę się z zaufania, jakim obdarzyli mnie zarząd oraz trenerzy, przedłużając ze mną kontrakt (dotychczasowa umowa wygasała wraz z końcem obecnego sezonu). Z moim zdrowiem jest coraz lepiej, dlatego liczę, że wkrótce będę mógł wznowić treningi z resztą drużyny i powalczyć o kolejne szanse gry w Ekstraklasie - powiedział młodzieżowy reprezentant Polski.

Adam Chrzanowski trafił do zespołu Lechii przed startem sezonu 2015/2016 ze Znicza Pruszków i do tej pory rozegrał zaledwie jedno spotkanie w barwach ekipy z Gdańska - przeciwko Lechowi Poznań (0:0 w kwietniu 2016 roku).

18-letni zawodnik przed rozpoczęciem minionych rozgrywek przeniósł się na zasadzie wypożyczenia do Fiorentiny. Polski piłkarz nie zdołał zadebiutować w Serie A, ale za to regularnie występował w ekipie Primavery, z którą był bliski sięgnięcia po tytuł mistrza Włoch U-19. W finałowej rozgrywce utalentowani gracze „Violi” musieli jednak uznać wyższość Interu (1:2).

Defensor rozegrał łącznie 26 meczów w barwach młodzieżowego zespołu „Violi” i zbierał bardzo dobre oceny za swoje występy. Wielu ekspertów widziało w nim jednego z najlepszych obrońców w całej lidze.

Chrzanowski mimo tak wielu pochwał nie przeniósł się na stałe do Fiorentiny i ostatecznie wrócił do Lechii Gdańsk. Młody zawodnik leczy obecnie kontuzję i do normalnych treningów w klubie wróci za około miesiąc.ŹRÓDŁO
Lechia Gdańsk
TAGI: Oficjalnie Adam Chrzanowski Lechia Gdańsk Polska
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.