The Independent: Cel Tottenhamu zdecydowany na transfer!

11 miesięcy temu The Independent: Cel Tottenhamu zdecydowany na transfer!

Zgodnie z doniesieniami „The Independent”, Davinson Sánchez jest zdecydowany na przeprowadzkę do Tottenhamu.

O tym, że „Koguty” zaczęły poważnie działać w sprawie sprowadzenia do Londynu obrońcy Ajaksu, brytyjskie media informowały już w weekend. Nie brakowało nawet doniesień, że Tottenham porozumiał się już z amsterdamczykami w sprawie transferu, oferując za defensora 35 milionów funtów.


Powyższe źródło podaje jednak, że Tottenham na początek chce zaoferować Ajaksowi 28 milionów funtów. Nie wydaje się, by to wystarczyło, dlatego kwota faktycznie może wzrosnąć do rekordowych dla „Kogutów” 35 milionów.


Holenderscy dziennikarze informowali w weekend, że Ajax nie zamierza żegnać się ze swoją gwiazdą. Wszystko wskazuje jednak na to, że w osiągnięciu ostatecznego porozumienia z klubem z Eredivisie Tottenhamowi pomoże sam zawodnik. 21-latek ma być bowiem w pełni zdecydowany na przeprowadzkę do stolicy Anglii. Swoją decyzję przekazał podobno działaczom Ajaksu w poniedziałek. 


Najnowsze informacje na temat Kolumbijczyka przedstawia również „De Telegraaf”, zdaniem którego do walki o jego podpis na ostatniej prostej mogą włączyć się również włodarze Chelsea oraz Realu Madryt.


Sánchez ma za sobą świetny sezon w barwach Ajaksu, który był dla niego pierwszym w karierze na Starym Kontynencie. W jego trakcie 21-latek rozegrał 32 mecze w holenderskiej ekstraklasie, w których strzelił sześć goli i zaliczył dwie asysty.ŹRÓDŁO
The Independent
TAGI: Kolumbia Holandia Anglia Ajax Amsterdam Tottenham Hotspur FC Davinson Sánchez Mina
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.