Asamoah w Galatasaray jeszcze w tym tygodniu?

11 miesięcy temu Asamoah w Galatasaray jeszcze w tym tygodniu?
fot. UEFA

Galatasaray liczy, że Kwadwo Asamoah wkrótce przeniesie się do Stambułu.

Kilka dni temu Gianluca Di Marzio poinformował, że Ghańczyk znalazł się na celowniku „Galaty”. Turcy zdawali sobie sprawę, że negocjacje mogą nie należeć do najłatwiejszych, ale nie złożyli broni i według doniesień portalu „Spor Haberleri” wkrótce może to przynieść efekty. Transfer mógłby kosztować około siedmiu milionów euro, a piłkarz już w piątek miałby się zjawić w Stambule, gdzie przeszedłby testy medyczne.

Zupełnie odmiennego zdania jest jednak wspomniany wcześniej włoski dziennikarz. Di Marzio już wcześniej informował, że „Bianconeri” nie są zbyt chętni na sprzedaż Asamoaha. Piłkarz jest bardzo wszechstronny i z powodzeniem może grać w środku pomocy jak i na lewym skrzydle. Na ten moment zawodnik jest zmiennikiem Alexa Sandro, a Juventus nie zamierza sprzedawać żadnego z tej dwójki.

28-latek spędził całą swoją dotychczasową karierę na włoskich boiskach. Do Italii sprowadziła go Bellinzona, a następnie trafił do szkółki Torino. Szybko wypatrzyli go skauci Udinese, w którym to zawodnik rozpoczynał profesjonalną karierę. Po czterech latach, w których rozegrał ponad 130 spotkań, trafił do Juventusu.

W ekipie „Starej Damy” początkowo był podstawowym graczem, ale jego rozwój piłkarski spowolniły kontuzje. W ostatnim sezonie los okazał się dla Asamoaha nieco bardziej łaskawy i pomocnikowi udało się zaliczyć 24 występy.ŹRÓDŁO
Spor Haberleri
TAGI: Kwadwo Asamoah Galatasaray SK Juventus FC Ghana Włochy Turcja
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.