Coutinho chce wymusić transfer. Odmawia gry!

11 miesięcy temu Coutinho chce wymusić transfer. Odmawia gry!
fot. FotoPyk

Philippe Coutinho zamierza robić wszystko, by przenieść się do Barcelony.

Saga z Brazylijczykiem w roli głównej trwa w najlepsze. W zeszłym tygodniu pomocnik zdecydował się dać jasno do zrozumienia działaczom Liverpoolu, że chciałby przenieść się do Barcelony. Wysłane przez niego zostało tak zwane „transfer request”, czyli prośba o transfer. Została ona natychmiast odrzucona przez klub, a to nie spodobało się zawodnikowi. „Mundo Derpotivo” informuje, że teraz gracz zamierza pójść krok dalej.

Kataloński dziennik informuje dziś, że piłkarz jest gotów się poświęcić i planuje odmawiać gry w zespole „The Reds”. W ten sposób zamierza wymusić zgodę na  przenosiny do „Barcy”, na których bardzo mu zależy. Coutinho miał uznać, że zainteresowanie „Blaugrany” to dla niego spora szansa i chce z niej skorzystać. Dziennikarze dodają, że 25-latek jest w pełni świadom ewentualnych konsekwencji.

W przyszłym roku w Rosji odbędą się Mistrzostwa Świata i Coutinho zdaje sobie sprawę, że musi regularnie grać, by na nie pojechać. Jeśli jednak Liverpool nie zgodzi się na jego transfer, wychowanek Vasco da Gama jest gotów nawet przesiedzieć cały sezon na trybunach. Zawodnik miał już poinformować o tym menedżera, Jürgena Kloppa, i liczy, że Niemiec pozwoli mu na transfer.

Coutinho trafił na Anfield w 2013 roku i uważa, że do tej pory postępował fair wobec klubu. Także sprawę swojego odejścia chciał załatwić polubownie, składając wspomnianą prośbę o transfer, lecz gdy została ona odrzucona, piłkarz postanowił dać wyraz swojej determinacji i podjąć drastyczne środki.

Przypomnijmy, że w ostatnich godzinach miało dojść do spotkania między przedstawicielami piłkarza a dyrektorami Liverpoolu. „COPE” spodziewa się transferu nawet w tym tygodniu (WIĘCEJ TUTAJ).ŹRÓDŁO
Mundo Deportivo
TAGI: Philippe Coutinho Coreira FC Barcelona Liverpool FC Brazylia Anglia Hiszpania
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.