OFICJALNIE: Pierwszy letni transfer Tottenhamu. HIT!

10 miesięcy temu OFICJALNIE: Pierwszy letni transfer Tottenhamu. HIT!

Tottenham potwierdził pozyskanie Davinsona Sáncheza.

O transferze kolumbijskiego obrońcy Ajaksu na Wyspy spekulowało się od jakiegoś czasu. Teraz Tottenham poinformował o zawarciu porozumienia z amsterdamczykami. 21-latek po przejściu testów medycznych zwiąże się z „Kogutami” umową do 30 czerwca 2023 roku.


Przez media przewijają się różne kwoty odnośnie transferu Sáncheza - od 40 milionów euro po 42 miliony funtów (już z bonusami). Tak czy siak, Kolumbijczyk zostanie bohaterem największego transferu w historii Tottenhamu i zarazem najdrożej sprzedanym zawodnikiem w dziejach Ajaksu. Do tej pory tytuł ten należał do Arkadiusza Milika, za którego Holendrzy otrzymali od Napoli 32 miliony euro.


- Chciałem podziękować wszystkim pracownikom i kibicom Ajaksu. Przenosiny do Tottenhamu są dla mnie znakomitym ruchem. Jestem podekscytowany możliwością gry w takim klubie i współpracą z Mauricio Pochettino - przyznał Sánchez.

Kolumbijczyk, który wzbudzał zainteresowanie również m.in. Barcelony, grał w Amsterdamie od zeszłego roku. Młody defensor w zasadzie z miejsca stał się gwiazdą Ajaksu. Sezon 2016/17 zakończył z 45 występami, sześcioma trafieniami i dwoma asystami we wszystkich rozgrywkach.


Sánchez jest długo wyczekiwanym, pierwszym letnim wzmocnieniem Tottenhamu.  ŹRÓDŁO
Tottenham
TAGI: Oficjalnie Anglia Kolumbia Holandia Tottenham Hotspur FC Ajax Amsterdam Davinson Sánchez Mina
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0207 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.