Piłkarz Chelsea: Chciałbym sięgnąć po Złotą Piłkę

11 miesięcy temu Piłkarz Chelsea: Chciałbym sięgnąć po Złotą Piłkę

Tammy Abraham, który jest obecnie wypożyczony z Chelsea do Swansea City, opowiedział o ostatnim sezonie i planach na przyszłość.

„The Blues” już po raz kolejny zdecydowali się wypożyczyć 19-letniego napastnika do innego klubu. Poprzedni sezon spędził on na tej zasadzie w występującym na drugim angielskim szczeblu Bristol City. W jego trakcie młodzieżowy reprezentant Anglii pokazał się ze znakomitej strony, notując w sumie aż 23 trafienia i cztery asysty w spotkaniach ligowych. Do tego dorzucił trzy bramki w rozgrywkach pucharowych.


- Marzę o zdobywaniu w przyszłości wielkich trofeów. Chciałbym sięgnąć po Złotą Piłkę. To byłaby idealna kariera.

- W poprzednim sezonie nawet nie marzyłem o pułapie 30 bramek. Tymczasem w sumie zdobyłem ich 26. To było dla mnie wielkie osiągnięcie. Mój ojciec powiedział mi, że muszę pozostać na takim poziomie albo nawet jeszcze powiększyć ten dorobek. Takie komentarze mnie napędzają. Uwielbiam pracować - przyznał Abraham, który zdradził również, dlaczego - mimo zainteresowania ze strony innych klubów - trafił właśnie do Swansea.


- Menedżer Paul Clement przyszedł do mojego domu i poznał całą rodzinę. Już po tym zdecydowałem, że jest osobą, z którą chciałbym współpracować. Poznanie trenera i jego planów daje ci pewność. Już w Chelsea mówili zresztą, że Paul jest fantastycznym gościem.

- Jeśli chodzi o nią, zawsze chciałem reprezentować jej barwy. Miło będzie pewnego dnia stać się pełnoprawnym członkiem tej drużyny - przyznał zawodnik, który do tej pory rozegrał dwa mecze w dorosłym zespole „The Blues”.  ŹRÓDŁO
Sky Sports
TAGI: Kevin Oghenetega Tamaraebi Bakumo-Abraham Tammy Abraham Anglia Swansea City Chelsea FC
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.